Katarzyna Zielińska wygrzewa się na słońcu z tatą. Wbiła szpilę gwiazdom, które wyleciały na egzotyczne wakacje

Katarzyna Zielińska miniony weekend spędziła ze swoimi rodzicami. Na Instagramie dodała zdjęcie z tatą, z którym korzystała z pięknej pogody. Nie powstrzymała się przed nawiązaniem do kolegów z branży, którzy w ostatnim czasie masowo ruszyli na Zanzibar.

W ostatnim czasie polskie gwiazdy podzieliły się na dwie grupy. Jedna z nich wypoczywa na Zanzibarze, druga się z nich śmieje. Wakacje w Afryce spędzili m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Kukulska, Iza Kuna oraz Rafał Królikowski. Żartowali z nich już m.in. Rafał Rutkowski oraz Kamil Durczok. Teraz do nich dołączyła Katarzyna Zielińska.

Rafał Rutkowski zakpił z kolegów i koleżanek z branżyRafał Rutkowski zakpił z kolegów i koleżanek z branży. Pozuje półgnagi na śniegu. "Zanzibar i morsowanie"

Katarzyna Zielińska śmieje się z kolegów z branży

Katarzyna Zielińska miniony weekend spędziła z bliskimi. Aktorka nie ukrywa, że jest blisko ze swoimi rodzicami, którzy nauczyli córkę szacunku do pieniędzy oraz że ciężka praca popłaca. W wywiadach opowiadała jednak, że zawsze bliżej była z tatą niż z mamą. "Jesteśmy tacy sami" - mówiła. Wyznała też, że odziedziczyła po nim "perkaty nos, charakter i pociąg do ryzyka i rozrzucania wszystkiego dookoła".

Zobacz wideo Tego o Katarzynie Zielińskiej nie wiedzieliście

Zielińska pokazała na Instagramie, jak mijał im wspólnie czas. Przy okazji wbiła szpilę kolegom z branży:

Lepiej niż na Zanzibarze. Najlepsze opalanko z tatą. Kochamy słońce. Stop. Witaj wiosno! Stop #springiscoming #sunnyday #saturday - napisała.

Internauci zgodzili się z nią i przy okazji zachwycają się więzią, jaka łączy ojca i córkę. 

Taka chwila to skarb w sercu. Pięknie.
Pani Kasiu, ma pani super rodzinę.
No pewnie, że lepiej. My dziś w parku. W końcu wiosennie - komentują.

Katarzyna Zielińska to jedna z tych gwiazd, która chętnie pokazuje rodziców na Instagramie i podkreśla, że mają świetny kontakt. W tej grupie znajdują się także m.in. Blanka Lipińska, Doda, Małgorzata Rozenek oraz Małgorzata Socha. Z mamami związani są także Anna i Robert Lewandowscy oraz Marina i Wojtek Szczęśni.

Więcej o: