"Rolnik szuka żony". Widzowie ganią uczestników za nierealne wymagania: Jeszcze mogli podać wymiary 90/60/90

Wizytówki uczestników przedstawione w "zerowym" odcinku programu "Rolnik szuka żony" wzbudziły wiele emocji. Widzowie zwrócili uwagę na oczekiwania bohaterów względem potencjalnych kandydatek, które według nich są zbyt wygórowane.

Producenci programu "Rolnik szuka żony" przygotowują się powoli do realizacji kolejnej edycji miłosnego show TVP. W Wielkanoc wyemitowano odcinek zerowy, w którym przedstawiono wizytówki uczestników. Mają one zachęcić kandydatów do wysyłania jak największej liczby listów. Widzowie krytycznie skomentowali prezentacje rolników i zwrócili szczególną uwagę na wizualne wymagania panów, u których głównym kryterium wyboru kobiety na żonę jest jej figura.

'Rolnik szuka żony'. Poznaliśmy uczestników ósmej edycji"Rolnik szuka żony". Poznaliśmy uczestników ósmej edycji programu

Internauci zniesmaczeni wymaganiami rolników

Sześciu rolników i dwie rolniczki - najprawdopodobniej w takim składzie bohaterowie programu będą bawić widzów swoimi miłosnymi perypetiami za pośrednictwem TVP. Producenci show zaprezentowali wizytówki: Kamili, Elżbiety, Stanisława, Macieja, Kamila, Krzysztofa, Łukasza i Emila. Uwaga widzów skupiła się szczególnie na tym, jak wymienieni panowie wyobrażają sobie swoje przyszłe żony. W większości przypadków mają konkretne wymagania, które dotyczą nie tylko wyznania oraz ewentualnego braku bagażu życiowego i dzieci, ale również wyglądu. Wielu z nich zależy na drobnej posturze partnerki.

'Rolnik szuka żony' - Kamila"Rolnik szuka żony". Kamila nie pasuje do show? Widzowie węszą: Coś tu nie gra

Jak na takie wyznania zareagowali internauci? Wyrazili swoje zniesmaczenie w komentarzach w social mediach. Nie obyło się bez ostrych zarzutów. 

Żeby ci panowie naprawdę byli super przystojni, ale wiele im brakuje do ideałów, a wymagania mają.
Z tą szczupłością kandydatek - mdłe i słabe. Co to za program, by dyskutować o gustach
Jeszcze mogli podać wymiary 90/60/90.
Trochę to jak listy do św. Mikołaja.
Szczupłą, niepalącą katoliczkę... Tytuł Miss Mazowsza mile widziany - ironizują widzowie.
 

Zgadzacie się z fanami "Rolnika...", że uwagi dotyczące konkretnych cech wyglądu wybranki są nie na miejscu?

Zobacz wideo Największe dramy w "Rolniku...". Pamiętacie?