"Rolnik szuka żony". Kolejny uczestnik szykuje się do ślubu. Seweryn oświadczył się ukochanej. Ta pochwaliła się pierścionkiem

Seweryn z programu "Rolnik szuka żony" znalazł miłość i oświadczył się ukochanej w Wielkanoc. Jego narzeczona pochwaliła się szczęśliwym wydarzeniem na Instagramie. Jest też zdjęcie pierścionka.

Seweryn jest znany z szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Były uczestnik i jego ukochana pojawili się w grudniu w świątecznym odcinku. Marta Manowska dopytywała, czy planują wspólną przyszłość. Z uśmiechem mówili, że tak i jak widać, dotrzymali słowa. W tę Wielkanoc świętowali nie tylko spotkanie przy stole. Seweryn właśnie oświadczył się wybrance. Jego narzeczona ma na imię Magdalena i jest architektem krajobrazu. Zarządza także agroturystyką. Jest także aktywna w mediach społecznościowych. Tym ważnym wydarzeniem podzieliła się na Instagramie. Zamieściła zdjęcie z pierścionkiem, a także pokazała moment, w którym Seweryn prosi ją o rękę.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

„Rolnik szuka żony”. Seweryn się żeni

Na Instagramie Magdy pojawiło się wiele gratulacji od znajomych i followersów.

Gratulacje! Ślicznie wyglądasz! To wesołe i pełne miłości święta już masz, więc dorzucam jeszcze dużo zdrowia!
Kochajcie się zawsze tak jak dziś!
Gratulacje. Kibicowałam Sewerynowi od początku.
 

Seweryn, który był uczestnikiem szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”, cieszył się dużym powodzeniem. Choć na początku zainteresował się Marleną i wiele wskazywało, że stworzą parę, to jednak doszło między nimi do poważnych spięć. Ostatecznie nie stworzyli związku, a rozstali się w nieprzyjemnej atmosferze. Później Seweryn na łamach prasy przeprosił kandydatkę na żonę, uznając, że zachował się nie w porządku. Rolnik miłość spotkał kilka miesięcy po zakończeniu nagrań do programu. Z Magdaleną mieszkają razem od ponad roku. Teraz również planują ślub. Pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.