Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zostaną rodzicami. Modelka pokazała, co czeka na ich syna. "Wszystko prawie gotowe"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak niebawem zostaną rodzicami. Modelka już przygotowuje się do narodzin dziecka. Pokazała, jakie ubranka ma dla syna.

W grudniu Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień potwierdzili krążące doniesienia, że zostaną rodzicami. Rzeźniczak po raz drugi (piłkarz ma już trzyletnią córkę, Inez), natomiast Stępień po raz pierwszy. Od tego momentu modelka chętnie chwali się ciążowymi krągłościami, a także przygotowaniami do porodu, do którego zostały trzy miesiące.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko"

Magda Stępień pokazała ubranka dla syna

Plotki o tym, że piłkarz spotyka się z modelką krążyły od jakiegoś czasu. Początkowo twierdzili, że nie są parą i łączą ich jedynie koleżeńskie relacje, ale z czasem przyznali, że to jednak głębsze uczucie. I przyszedł moment, w którym ogłosili, że spodziewają się dziecka.  

Para nie zamierza swojego szczęścia zachowywać tylko dla siebie i chętnie dzieli się nim z obserwatorami. Magdalena i Jakub pokazali w sieci, w jaki sposób poznali płeć dziecka, zdradzili też już imię, jakie wybrali dla pociechy - ich syn dostanie na imię Oliwier. Magda i Jakub pochwalili się także pokojem, jaki urządzili dla malucha, i jak przystało na przyszłych rodziców związanych z show-biznesem, wrzucili na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcie z wózkiem dziecięcym.

Wygląda na to, że do samego rozwiązania będą chętnie relacjonować, jak przygotowują się do powitania na świecie syna. Magda, jak każda mama, od jakiegoś czasu gromadzi ubranka, zabawki i akcesoria dla Oliwiera. Pokazała, co nowego sprawili dziecku.

Wszystko prawie gotowe na twoje przyjście na świat synku. Czekamy na ciebie z tatusiem - napisała Magda na Instagramie.

Myślicie, że po narodzinach syna też chętnie będą dzielić się jego fotkami? 

Magdalena Stępień pokazała ubrania dla synaMagdalena Stępień pokazała ubrania dla syna Instagram/magdalena___stepien

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.