Internautka atakuje Jakuba Rzeźniczaka: Ciekawe, kiedy złapie nową zdobycz. Piłkarz nie wytrzymał i odpowiedział

Jakub Rzeźniczak opowiedział na uszczypliwy komentarz, który internautka zostawiła na instagramowym profilu Plotka. Piłkarza emotkami wspierała jego ukochana, Magdalena Stępień.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień poinformowali niedawno, że spodziewają się syna. Swoim szczęściem podzielili się na Instagramie, gdzie opublikowali zdjęcia ze spaceru, na którym przekuli balon skrywający niespodziankę. Z dmuchanej piłki wyleciało niebieskie konfetti, które symbolizowało płeć dziecka.

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień zdradziła płeć dziecka. Przygotowała niezwykłą niespodziankę

Jakub Rzeźniczak odpowiedział na uszczypliwy komentarz internautki dotyczący jego miłosnych podbojów

Fotografia ze spaceru Rzeźniczaka i Stępień wylądowała na instagramowym profilu Plotka i była szeroko komentowana przez obserwujących. Jedna z internautek pokusiła się o wymowny komentarz, w którym skrytykowała dotychczasowe życie miłosne piłkarza:

Ciekawe, kiedy pan Jakub złapie nową zdobycz.

Na uszczypliwą wypowiedź zareagował Jakub Rzeźniczak, który w ironicznych słowach zwrócił się do komentującej:

O siebie pani się nie musi martwić – odpowiedział w komentarzu.
Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokazali nagrania z wakacji

Piłkarz odniósł się także do pojawiających się w mediach plotek na jego temat. Przyznał, że poprawiają mu humor:

Uwielbiam komentarze osób, które wiedzę czerpią z portali plotkarskich. Wówczas wszystkie osoby, które są tutaj umieszczane, mają wielki ubaw. Bo niby wszystko wiedzą.

Screen z Instagrama PlotkaScreen z Instagrama Plotka Instagram/Plotekpl

Niektórzy internauci dziwili się, że piłkarz odpisuje na zaczepki komentujących. Rzeźniczak zdradził, że traktuje to jako formę rozrywki:

Odpisuję, bo to fajna rozrywka, która dotyczy mojej osoby. Osobiście nie chciałoby mi się komentować negatywnie życia obcych mi osób, ale jak ktoś tak lubi i czerpie z tego radość, to szanuję oczywiście.
 

Pod postem na Instagramie Plotka pojawiły się także komentarze Magdaleny Stępień, która wtórowała partnerowi i podziękowała Plotkowi za gratulacje.

Jakub Rzeźniczak, Magdalena StępieńMagdalena Stępień prezentuje ciążowe krągłości. Dopiero teraz widać, jak brzuszek rośnie

Warto przypomnieć, że Jakub Rzeźniczak ma za sobą małżeństwo z modelką Edytą Zając, którą poślubił w czerwcu 2016 roku. W październiku 2020 roku Edyta potwierdziła w programie "Dzień dobry TVN", że podjęli decyzję o rozstaniu. Jednym z powodów rozpadu małżeństwa miał być romans Rzeźniczaka, którego owocem jest trzyletnia córka.

Więcej o: