Magdalena Stępień zdradziła płeć dziecka. Przygotowała dla Rzeźniczaka niezwykłą niespodziankę

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Teraz przyszła mama zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczka wydaje się jeszcze bardziej intensywne niż jego kariera sportowa. Piłkarz przez kilka lat był związany z Edytą Zając, jednak to uczucie nie przetrwało próby czasu. Przy okazji wyszło na jaw, że sportowiec ma dziecko z inną kobietą. Wiosną zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że Rzeźniczak zaczął spotykać się z Magdaleną Stępień z programu "Top Model". Jak się okazuje, ich relacja jest bardzo poważna, bowiem nowa partnerka piłkarza spodziewa się dziecka. Od kilku dni w mediach społecznościowych zapowiadała, że w środę ogłosi płeć maleństwa. Jak postanowiła, tak również zrobiła.

Jakub Rzeźniczak, Magdalena StępieńMagdalena Stępień prezentuje ciążowe krągłości. Dopiero teraz widać, jak brzuszek rośnie

Magdalena Stępień zdradziła płeć dziecka

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak uwielbiają dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ich aktywność jeszcze się zwiększyła, gdy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Przyszła mama zapowiedziała, że w wyjątkowy sposób ogłosi, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Postanowiła zrobić to w wyjątkowy sposób, przy okazji przygotowując niespodziankę dla Rzeźniczaka. Ten również nie był jej dłużny.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak stopniowo podgrzewali atmosferę przed ogłoszeniem radosnej nowiny. Wieczorem zamieścili zdjęcie z podwarszawskiego lasu, na którym widzimy, jak trzymają balony z typami płci. 

Już za chwilę, za chwileczkę - pisała na Instagramie.

Niedługo później na jej Instagramie pojawiło się krótkie, aczkolwiek romantyczne nagranie. Podczas spaceru z ukochanym przekuła balon, z którego wyleciało niebieskie konfetti, co oznacza, że ta spodziewa się chłopca! 

Magdalena Stępień i Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak instagram.com/jakubrzezniczak25

Szczęśliwą nowiną podzielił się na Instagramie również Jakub Rzeźniczak.

It's a boy. Już za kilka miesięcy będzie z nami - napisał. 

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji, do których oczywiście się przyłączamy!

Jakub Rzeźniczak i Magdalena StępieńJakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień instagram.com/jakubrzezniczak25

Więcej o: