Tomasz Kammel ma nowy wizerunek. Metamorfozę dziennikarza skomentowała nawet jego stacja!

Po Tomaszu Kammelu w ogóle nie widać upływającego czasu. Teraz jednak wprowadził zmianę w swoim wyglądzie, a jego metamorfozę skomentowała nawet TVP.

Zdaje się, że dla Tomasza Kammela czas stanął w miejscu. Dziennikarz od lat wygląda niemal tak samo. Niedawno dodał zdjęcie sprzed 25 lat, a pod fotografią pojawiło się sporo komentarzy, że praktycznie wcale się nie zmienił. To teraz Kammel może niektórych zaskoczyć. Prezenter "Pytania na śniadanie" przeszedł metamorfozę.

Tomasz KammelTomasz Kammel odtworzył z bratem zdjęcie sprzed 25 lat: 1996 vs. 2021

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Tomasz Kammel zaprezentował nowy wizerunek

Tomasz Kammel od momentu odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP prowadzi "Pytanie na śniadanie" z Izabellą Krzan. Ten duet wystąpił w ostatnim wydaniu programu, a my mogliśmy zobaczyć zmianę w wyglądzie prezentera. Okazuje się, że Kammel zapuścił brodę, której do tej pory unikał. Trzeba przyznać, że zmiana niby nie jest duża, jednak dziennikarz wygląda inaczej. Co ciekawe, nowy wizerunek gwiazdy skomentowała także jego stacja. Na oficjalnym profilu śniadaniówki udostępniono jego zdjęcie:

@tomaszkammel od świtu szaleje w #pytanienasniadanie. Włączcie #tvp2 i zobaczcie małą metamorfozę Tomasza #pytanienasniadanie #broda #mezczyzna #metamorfoza - poinformowali widzów.
 

Tomasz KammelTomasz Kammel Screen ze strony pytanienasniadanie.tvp.pl

Jakiś czas temu media podawały, w jaki sposób prezenter dba o swój wygląd. Tomasz Kammel ponoć poddaje się zabiegom karboksyterapii, które likwidują zmarszczki i ujędrniają skórę. Oprócz tego, kiedy ma opuchnięte oczy, zdarza mu się stosować płatki przynoszące natychmiastową ulgę. Ciekawe, czy do tej listy dojdą wizyty u barbera, by szczególnie zadbać o brodę. Jak myślicie?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!