Tomasz Kammel odtworzył z bratem zdjęcie sprzed 25 lat: 1996 vs. 2021. "Ktoś tu się wcale nie zmienił"

Tomasz Kammel dodał na Instagramie post, za pomocą którego ukazał upływający czas. Te dwa ujęcia dzieli 25 lat, a fani są zgodni, że prezenter się wcale nie zmienia.

Tomasz Kammel rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Po związku z Katarzyną Niezgodą, który był dość medialny, a zakochani chętnie pojawiali się na imprezach branżowych, stara się nie afiszować z nowymi związkami. Prezenter jednak lubi podkręcać atmosferę i wiele wskazuje, że od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Choć nie pokazuje ukochanej w mediach społecznościowych, to lubi chwalić się zdjęciami ze swoimi innymi bliskimi.

Zobacz wideo Wiedzą, co to dobra zabawa

Tomasz Kammel na starym zdjęciu z bratem

Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" tym razem dodał post, w którym porównał dwa zdjęcia. Znajduje się na nim z przyrodnim bratem Fryderykiem, z którym spotkał się w Monachium w Niemczech. Te ujęcia dzieli 25 lat, ale mężczyznom udało się odtworzyć pozy, jakie wtedy przyjęli.

1996 vs. 2021 #25years #frederik #brat #homesweethome #thenandnow - podpisał zdjęcie.
 

Młodszy z nich był wtedy niemowlęciem, a starszy trzymał go w ramionach. Ale jedno rzuca się w oczy - Tomasz Kammel się w ogóle nie zmienia. Internauci też zwrócili na to uwagę:

Brat ciut się zmienił - pan w ogóle nie. Czas jest dla pana bardzo łaskawy. Pozdrawiam serdecznie.
Tomasz, ty cały czas wiecznie młody.
Ktoś tu się wcale nie zmienił - piszą.

Izabella Krzan na wakacjach na MalediwachTVP dobrze płaci. Rajskie wakacje Krzan tylko to potwierdzają. Widok z wanny na ocean

To kolejne zdjęcie, które jest dowodem na to, że czas jest łaskawy dla Tomasza Kammela. Jakiś czas temu dodał on ujęcie, na którym znalazł się z tatą. Zostało ono zrobione ponad 30 lat wcześniej. I pomimo tyle lat, prezenter wygląda, jakby sfotografowano go dosłownie kilka dni wcześniej. Niektórzy porównują go przez to do Krzysztofa Ibisza, który wygląda, jakby był coraz młodszy.

Więcej o: