Sylwia Juszczak tuż po wizycie u fryzjera prezentuje blond fale. "Wiosennie i świeżo". Szykowała się na imprezę?

Sylwia Juszczak pochwaliła się w sieci efektami pracy zaufanych fryzjerów. Dobrze prezentuje się w takim uczesaniu?

Sylwia Juszczak większość czasu poświęca rodzinie i wychowywaniu dzieci. Aktorka postanowiła więc zaszaleć i zafundowała sobie wizytę u fryzjera. Odświeżonym kolorem włosów i eleganckim uczesaniem pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Mikołaj Krawczyk z żoną i córkąMikołaj Krawczyk zrobił urodzinową niespodziankę żonie. Wykonał okładkę "Vogue'a"

Sylwia Juszczak w blond falach

Przyzwyczajone do czerwonych dywanów, wieczorowych stylizacji i pełnego makijażu gwiazdy tęsknią za branżowymi imprezami, podczas których mogłyby zaprezentować swoją urodę w całej okazałości. Sylwia Juszczak tym bardziej odczuwa brak show-biznesowych rozrywek, ponieważ w ostatnich miesiącach nieustannie opiekuje się dziećmi. Aktorka postanowiła wyjść z domu i zadbać o swój wygląd. Efekty wizyty u fryzjera pokazała na Instagramie.

Aneta ZającAneta Zając świętuje 10. urodziny synów. Wrzuciła zdjęcie na Instagram

Witajcie. Od rana [stylista - przyp. red.] pracował nad moim blondem i falami. Chwilka u fryzjerów i człowiek czuje się lepiej, piękniej i zadbany - czytamy na profilu celebrytki.

Żona Mikołaja Krawczyka nie zaszalała z koloryzacją i pozostała wierna blond włosom. Fani zauważyli jednak, że w prezentowanym uczesaniu wygląda bardziej dziewczęco i wiosennie. 

Bella, jak dziewczęco.
Wiosennie i świeżo. Bardzo ładnie i te fale bardzo pasują - komplementowali internauci.

Czyżby wizyta Juszczak u fryzjera była elementem przygotowań do urodzinowej imprezki jej pasierbów? Synowie Mikołaja Krawczyka kończą dziesięć lat, o czym nie omieszkała wspomnieć na Instagramie mama chłopców - Aneta Zając

Urodziny synów Mikołaja KrawczykaUrodziny synów Mikołaja Krawczyka Instagram/ @sylwia_juszczak_krawczyk

Sylwia nie przeszła obojętnie obok święta bliźniaków. Na InstaStories zrelacjonowała, jak mąż niesie solenizantom urodzinowy tort. 

Michałowi i Robertowi życzymy spełnienia marzeń!

Zobacz wideo Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wspominają dzień ślubu. Mieli elegancką imprezę!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: