Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują rocznicę ślubu. Aktor pokazał zdjęcie z ceremonii. "Najpiękniejsza para młoda"

Mikołaj Krawczyk świętuje trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielił się z internautami zdjęciem z ceremonii.

Trzy lata temu media obiegła informacja, że Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub. Para poznała się wiele lat wcześniej na planie serialu "Sprawa na dziś", jednak dopiero po dłuższym czasie między nimi zaiskrzyło. Obecnie wspólnie wychowują córkę Konstancję oraz dwóch synów aktora z poprzedniego związku.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak z dziećmiMikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zabrali gromadkę swoich dzieci do parku rozrywki

Mikołaj Krawczyk obchodzi trzecią rocznicę ślubu z Sylwią Juszczak. Pokazał internautom zdjęcie z tamtego dnia

W trzecią rocznicę ślubu Mikołaj Krawczyk wrzucił na swojego Instagrama dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozuje wraz z żoną Sylwią. Trzeba przyznać, że para pięknie się razem prezentuje. Aktor zapytał fanów, czy wiedzą, skąd pochodzi zamieszczona fotografia. W komentarzach pojawiło się wiele odpowiedzi, ale również pozytywny odzew co do samego wydarzenia.

Najpiękniejsza para młoda.
Pięknie...można patrzeć i podziwiać. 
 

Kolejne zdjęcie, które na swoim profilu umieścił Mikołaj Krawczyk relacjonuje jego przyjęcie ślubne. Na fotografii ujrzeć możemy żonę, synów oraz całą rodzinę i przyjaciół. Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia rocznicowe.

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj KrawczykJuszczak i Krawczyk na premierze serialu

Wcześniej Mikołaj Krawczyk związany był z Anetą Zając, z którą poznał się na planie popularnego serialu "Pierwsza miłość" oraz z Agnieszką Włodarczyk. Obie te relacje nie przetrwały jednak próby czasu. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Mikołajowi Krawczykowi udało się wreszcie odnaleźć prawdziwą miłość. 

Więcej o: