Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk "na wychodnym". Pojawili się na ściance pierwszy raz po ślubie. Sukienka wygląda znajomo

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk niedawno się pobrali, a teraz po raz pierwszy po ślubie pojawili się na ściance. Ich stroje zwróciły uwagę, ponieważ wcześniej widzieliśmy parę w podobnych zestawieniach.

We wtorek odbyła się premiera serialu "Żmijowisko" na którym pojawiło się sporo gwiazd. Na wydarzenie przybyli także Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk. Aktor zamieścił zdjęcie z premiery. 

Dzisiaj starzy mają wychodne. I tyle w temacie. Miłego wieczoru!
 

Sylwia miała na sobie długą, czerwoną suknię z lekkim drapowaniem pod biustem i dużym dekoltem. Zestawiła ją z czarną marynarką. Mikołaj wybrał czarny, 3-częściowy garnitur, do którego dobrał czarną koszulę i wzorzysty, bordowo-czarny krawat. Para prezentowała się elegancko, jednak już wcześniej widzieliśmy taki zestaw.

W styczniu para pojawiła się w bardzo podobnym zestawieniu, na premierze spektaklu "Apartament Prezydencki" w Teatrze Komedia w Warszawie. Porównajcie zdjęcia z galerii. 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk chwilę po ślubie

Para aktorów stanęła na ślubnym kobiercu 14 września, chętnie dzieliła się z fanami fotografiami i nagraniami z wesela.Jedno z nich możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo

Pochwalili się także, jakie gwiazdy przybyły na uroczystość. Juszczak i Krawczyk powiedzieli sakramentalne "tak" w urzędzie stanu cywilnego już w 2017 roku. Teraz przyszła pora na ślub kościelny. Aktorzy połączyli zawarcie małżeństwa z chrzcinami córki, Konstancji.  

DK

Więcej o: