Mikołaj Krawczyk ogląda nocą bajki z córką. Fani: Córeczka tatusia. Nie wszyscy jednak pochwalają takie zachowanie

Mikołaj Krawczyk nie przesypia całych nocy. Oka zmrużyć nie daje mu córka. By ją uspokoić, aktor włącza bajki o jednorożcach.

Mikołaj Krawczyk kilka miesięcy temu przywitał na świecie swoją pierwszą córkę. Aktor dotychczas niechętnie pokazywał zdjęcia z najmłodszą pociechą (przypomnijmy, że gwiazdor ma też dwóch synów z Anetą Zając). Teraz jednak zrobił wyjątek i pochwalił się fotografią, na której widać Konstancję. Chciał tym udowodnić, że jest dobrym tatą i dzieli obowiązki rodzicielskie razem z Sylwią Juszczak

Na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym widać, że opiekuje się pociechą w nocy, kiedy ta nie chce spać. By uśpić dziewczynkę, włączył bajkę z jednorożcami, którą sam był zmuszony oglądać.

To jest zdjęcie z wczoraj, około 2 w nocy. Póki co jest 00.45, ale szykuje się powtórka z rozrywki. Nad ranem przejmuje dyżur żona - napisał. 

Fani komentują

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zachwalali Krawczyka i podkreślili, że tak właśnie zachowuje się kochający ojciec. 

Uroki rodzicielstwa, słodkie.
Córeczka tatusia - zachwycali się. 

Zdecydowanie więcej było jednak takich komentarzy, w których zarzucano Krawczykowi, że nie tak powinien usypiać córkę. 

Telewizja nie sprzyja dzieciom w zasypianiu.
Nie puszczaj dziecku w nocy telewizji. Pobaw się z maleństwem.
Pogasić światła, położyć się razem i zaśnie - pisali. 

A co wy doradzilibyście aktorowi?

Mikołaj Krawczyk pokazał filmik ze swojego wesela

Zobacz wideo

AG 

Więcej o:
Komentarze (23)
Mikołaj Krawczyk ogląda nocą bajki z córką. Fani: Córeczka tatusia. Nie wszyscy jednak pochwalają takie zachowanie
Zaloguj się
 • Gość: An

  Oceniono 27 razy 23

  Nie trzeba być psychologiem,ani pedagogiem,ani nawet nawiedzona mamuśka,żeby to skrytykowac. W dodatku to jest przecież malutkie dziecko,które nic z bajki nie rozumie,a widzi tylko migające obrazy,które dewastują jej układ nerwowy. I to jeszcze w nocy,gdzie trzeba wyciszenia.

 • Gość: eda

  Oceniono 25 razy 21

  Szkoda że synkami się w ogóle się nie zajmował,niestety nic cokolwiek on zrobi dla swojej córeczki nie wymaże tego czego nigdy nie robił dla bliźniaków,jestem na nie.

 • 100-lec

  Oceniono 22 razy 20

  tutaj akurat nie ma się czym chwalić, puszczanie bajek dzieciom w tym wieku może tylko zaszkodzić, leniowi się z dzieckiem pobawić nie chciało, puścił bajkę i robi z siebie bohatera

 • Gość: Mim

  Oceniono 19 razy 17

  Żadnych bajek gasić światło i położyć się z misiem lub ulubioną inną zabawka dziecko samo zaśnie. Przez taka ilość bodźców to napewno będzie się budzić

 • Gość: ami

  Oceniono 19 razy 17

  Poradziłabym kontakt z psychologiem dziecięcym , który by tatusiowi uświadomił jak bardzo źle postępuje.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 14

  Synów olał, ale jak instagram to raptem zgrywa Ojca Roku, podobnie jak ten osiłek ex od Fryczowej - odkąd się rozstali, nie daje dziecku spokojnie zjeść, bawić i wykąpać się bez meldunków na instagramie. Żenada.

 • Gość: kasia

  Oceniono 9 razy 9

  Tu nie dziecko należy "naprawić" ale rodziców.A tak by sie wydawało,że mama 2 synów i ojciec 2 synów na pewno będą wiedzieli co należy robić jak maleńkie dziecko nie chce spać.Rutyna w zasypianiu to podstawa,a wprowadzanie nocnego seansu oglądania bajek nauczy maleństwo,że właśnie w nocy jest czas na bajki a nie na spanie.Rodzice odwrócą dziecku pory dnia.Już ktoś tu zauważył,że pan Mikołaj czuje sie fajnym tatą bo w ogóle zajmuje sie córką i aż wstawił z tego faktu zdjęcie.Pan Mikołaj musi sie nauczyć kochać mądrze.Oby to nie skończyło się tak jak w przypadku synów,że został tylko dawcą nasienia.

 • Gość: Popek

  Oceniono 5 razy 5

  Moje mialy po 2 lata jak pierwszy raz pozwoliłam popatrzeć w stronę Tv, jedną peppa w tygodniu i tyle, teraz mają 6 i nadal limit, dzięki temu potrafią ruszyć wyobraźnia, walczyć z nuda kochają jak im się czyta. Półroczne dziecko i bajki? Dramat

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 5

  Szkoda że takim dobrym tatusiem nie jest dla swoich synów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX