Klaudiusz Sevković i Gulczas spędzili razem święta. Pochwalili się zdjęciem. "Nic się nie zmieniliście"

Fani żartują, że Klaudiusz i Gulczas wyglądają tak samo jak wtedy, gdy wchodzili do domu Wielkiego Brata. Zobaczcie zdjęcie. Faktycznie nic się nie zmienili?

Choć trudno w to uwierzyć, od premiery pierwszego odcinka "Big Brothera" w Polsce minęło prawie 20 lat. Reality show inspirowane książką George'a Orwella "Rok 1984", skradło serca telewidzów na całym świecie. Ci z zapartym tchem podglądali całą dobę swoich ulubionych mieszkańców domu Wielkiego Brata. W Polsce pierwszymi odważnymi byli Janusz Dzięcioł, Anna Baranowska, Manuela Michalak, Monika Sewioło, Małgorzata Maier, Sebastian Florek, Alicja Walczak, Piotr Lato, Klaudiusz Sevković, Piotr Gulczyński, Karolina Pachniewicz i Patrycja Strzemiecka.

Zobacz wideo Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: "To niesamowity gest"

Zwycięzcą pierwszej edycji został Janusz Dzięcioł - ulubieniec internautów. Mężczyzna zginął w wypadku samochodowym w grudniu 2019 roku, a jego śmierć wywołała ogromne poruszenie. 

CZYTAJ: Zakończono śledztwo w sprawie śmierci Janusza Dzięcioła. Wiadomo, co stało się na przejeździe kolejowym

Klaudiusz Sevković i Piotr Gulczyński na świątecznym zdjęciu. "Nic się nie zmieniliście"

Okazuje się, że program "Big Brother" dał jego uczestnikom nie tylko popularność, ale i przyjaźnie na całe życie. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest relacja Klaudiusza Sevkovicia i Piotra "Gulczasa" Gulczyńskiego. Jak się okazuje, panowie spotkali się w święta Bożego Narodzenia i przy wspólnym stole wznosili toasty. Fani są zachwyceni formą swoich ulubionych celebrytów:

Chłopaki, nic się nie zmieniliście
Miło Was widzieć po latach
Do twarzy Wam razem - pisali rozentuzjazmowani internauci

Zobaczcie zdjęcie. Nie widać różnicy?

 

ZOBACZ TEŻ: Klaudiusz Sevković z "Big Brothera" skończył 50 lat i jest zapalonym golfistą. Co słychać u pozostałych uczestników show?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.