"Ślub od pierwszego wejrzenia". Samochód Anity został zniszczony na parkingu. Sprawca odjechał. "Karma do ciebie wróci"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita podzieliła się z obserwatorami złą wiadomością. Pozostawione na parkingu auto zostało przypadkowo zniszczone przez innego kierowcę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który daje uczestnikom szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Najlepszym przykładem na to jest związek Anity i Adriana, którzy poznali się w trzeciej edycji telewizyjnego show i od samego początku wiedzieli, że eksperci dobrali ich wręcz idealnie.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

Para szybko zyskała sympatię widzów, którzy chętnie śledzą ich poczynania po programie. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: syna Jerzego i córki Bianki. Anita jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie relacjonuje swoje życie prywatne. Tym razem podzieliła się z obserwatorami przykrą sytuacją, która miała miejsce na jednym z parkingów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Auto Anity i Adriana zniszczone

W relacji na instagramowym profilu Anity znanej z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawiła się informacja, że na jednym z parkingów, pod nieobecność właścicieli, ktoś porysował ich auto. Co więcej, sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Anita nie kryła zdenerwowania. Teraz to posiadacze samochodu z rysami będą musieli pokryć koszty doprowadzenia uszkodzonego lakieru do porządku. 

Anita nie załamuje się jednak i jest przekonana, że złe uczynki prędzej czy później wracają do ich wykonawców, podobnie zresztą jak dobro. 

Karma do ciebie wróci - rozpoczęła.

Korzystając ze sporych zasięgów, Anita postanowiła przesłać sprawcy pozdrowienia. 

Pozdrawiamy kogoś, kto nam porysował samochód i pojechał sobie - napisała.

Przyznajemy, że nie jest to najlepsze, co mogło wydarzyć się parze przed świętami. Trzymamy jednak kciuki, by nie dochodziło więcej do takich sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.