"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wystrojona Oliwia zapewnia, że "w takiej wersji jej nie widzieliśmy". Nie zabrakło komentarza teściowej

Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dodała zdjęcia, na których pozuje w eleganckiej sukience. W komentarzach posypały się komplementy. Jeden z nich pochodzi od mamy Łukasza.

Czwarta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" była najbardziej udana. Przetrwały aż dwa z trzech małżeństw zaaranżowanych przez ekspertów. Agnieszka i Wojtek oraz Oliwia i Łukasz do tej pory są razem. Ci drudzy doczekali się już nawet dziecka.

Zobacz wideo Szczere wyznanie Oliwii

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia w eleganckiej sukience

Wiadomość o tym, że na świecie pojawił się ich syn Franek, pojawiła się pod koniec maja. Od tego momentu maluch stał się największą gwiazdą na profilach swoich rodziców. Oliwia po ciąży promienieje. Wizażystka chętnie dzieli się z fanami stylizacjami, w jakich się pojawia. Tym razem dodała zdjęcia, na których pozuje w czarnej sukience, która podkreśliła jej figurę. Do tego dobrała szpilki oraz torebkę na łańcuszku:

W modzie ciągle pojawia się coś nowego, ale są rzeczy ponadczasowe. W takiej odsłonie mnie tu jeszcze nie było! Uwielbiam klasykę - napisała.
 

Post skomentowało mnóstwo osób, posypały się komplementy:

Woooow! Petarda! Co za figura.
Pięknie Oliwka, myślałaś może o aktorstwie? Bo na tym zdjęciu prezentujesz się jak gwiazda filmowa. 
W życiu bym nie powiedziała, że nie tak dawno urodziłaś dziecko - zachwycają się.

Swoją opinię wyraziła także jej teściowa Anna:

Ogień - napisała mama Łukasza.

Mama Łukasza i Oliwia nie ukrywają, że dobrze się dogadują. Już w programie mogliśmy zobaczyć, że lubią spędzać ze sobą czas i mają wiele wspólnych tematów. A gdy na świecie pojawił się Franek, to pani Anna zaangażowała się w opiekę nad nim. Często się zajmuje wnukiem, dzięki czemu małżonkowie mogą pielęgnować swoje uczucie i spędzać chwile we dwoje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.