"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam oświadczył się swojej dziewczynie! Przygotował różaną ścieżkę. Pierścionek wielki i śliczny

Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama, że przygotowuje się do ślubu. Zaręczyny odbyły się w domu. Płatki róż były wszędzie!

Chyba nikt nie spodziewał się, że program, w którym uczestnicy będą musieli pobrać się tuż po poznaniu, okaże się sukcesem. "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowany jest w Polsce już od 2016 roku, a wiosną zakończyła się jego czwarta edycja. Aktualnie TVN przygotowuje się do produkcji kolejnej serii, a zainteresowanie internautów nadal wzbudzają gwiazdy poprzednich sezonów. Jednym z nich jest Adam Miciak, który w show znalazł miłości, ale na bardzo krótko (z Joanną już są rozwiedzeni). Podczas pobytu w programie mężczyzna zdobył jednak popularność, która z pewnością pomogła mu odnaleźć kolejną drugą połówkę. Właśnie się jej oświadczył.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka

Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaręczył się

Listopadowy piątek trzynastego okazał się niebywale szczęśliwy dla uczestnika czwartej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam Miciak przygotował romantyczny wieczór dla ukochanej i oświadczył się jej.

No i stało się... Powiedziała "tak". Duma, szczęście i brak słów do opisania. Jedno jest pewne, kocham ją i tak już do końca razem - napisał.

W mieszkaniu pojawiła się różana ścieżka, mężczyzna wręczył partnerce piękny bukiet. Zaprezentował też pierścionek na dłoni narzeczonej.

 

Internauci z prędkością światła ruszyli z gratulacjami, do których my również się przyłączamy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - znani uczestnicy 

Najpopularniejszymi uczestnikami show TVN-u są zdecydowanie Anita i Adrian Szydłowscy. Para pobrała się w programie i szybko po jego zakończeniu założyła rodzinę. Dziś są rodzicami półtorarocznego Jerzyka i pięciomiesięcznej Bianki. Prawdziwymi zwycięzcami tej produkcji są również Oliwia i Łukasz, którym a maju urodził się syn, Franek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.