Naturalna Agnieszka Kaczorowska pozdrawia fanów z łóżka. Oni patrzą na piżamę. "Niegrudniowa"

Agnieszka Kaczorowska nie ma problemu z wrzucaniem na Instagram zdjęć, które pokazują jej życie codzienne. Tym razem aktorka pozdrowiła obserwatorów z łóżka.

Agnieszka Kaczorowska uwielbia spędzać wieczory w domu z rodziną. Aktorka czerpie radość z każdej wspólnej chwili z bliskimi. Na Instagramie często pokazuje fragmenty nowego domu oraz swoje życie prywatne. Nie ma też problemu, by zaprezentować się bez makijażu. Nic dziwnego! Agnieszka promienieje również w naturalnym wydaniu.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska delektuje się kawą bez makijażu i filtrów. "Naturalna piękność". Pokazała też kawałek sypialni

Zobacz wideo Kogo Agnieszka Kaczorowska obsadziłaby w jury "Tańca z gwiazdami"? [PLOTKERSI EXTRA]

Agnieszka Kaczorowska zapozowała w piżamie

Na pewno znajdą się wśród nas osoby, które podobnie jak Agnieszka, najlepiej relaksują się, leżąc w łóżku. Zwłaszcza, że zimowa aura za oknem zachęca jedynie do wieczorów pod kocem i z ulubionym filmem. Bardzo podobnie swój czas wolny spędza Kaczorowska, na co dowodem jest nowe zdjęcie na jej Instagramie. Gwiazda udowodniła, że nawet bez warstwy makijażu i filtrów z aplikacji wygląda świeżo. Naturalność zawsze jest w modzie. Zwłaszcza, gdy nasza skóra jest tak zadbana jak u Agnieszki. Internauci uwagę skupili jednak na stylizacji aktorki. Jedwabista piżama z elementami koronki w odcieniu burgundu wywołała wiele emocji.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska odmówiła sesji dla Playboya

Już to pisałam i napiszę po raz kolejny! Nie mogę się nadziwić jak wypiękniałaś!
Piżamka niegrudniowa, ale piękna.
Ładna piżamka, pozdrawiam serialową Bożenkę z "Klanu" - czytamy w komentarzach.

Oczywiście pojawiły się również głosy osób, które uważają, że Kaczorowska pokazała za dużo. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Świąteczne akcenty w domu Agnieszki Kaczorowskiej

Uwagę przyciąga również świąteczna pościel w renifery - w ten sposób Agnieszka przemyciła świąteczno-zimowy akcent również do sypialni. Niedawno mogliśmy również zobaczyć pierwszą choinkę w nowym domu aktorki. Na ozdoby już czas najwyższy, do świąt zostało naprawdę mało czasu!

Więcej o: