Justyna Żyła w objęciach ukochanego. Tłumaczy powód swojej nieobecności w mediach społecznościowych. "Miłość jest mega"

Justyna Żyła jest szczęśliwie zakochana. Celebrytka dodała na InstaStories zdjęcie z tajemniczym mężczyzną i napisała kilka słów o tym, co ich łączy. Wiele wskazuje na to, że to coś poważniejszego.

Dwa lata Justyna Żyła poinformowała użytkowników Instagrama, że rozstała się z mężem. Od tego momentu rozpoczęło się publiczne pranie brudów między nią a Piotrem Żyłą. W tym samym roku wzięli rozwód, jednak nadal docinają sobie i obrażają się w mediach. Oboje próbują ułożyć sobie życie uczuciowe. Skoczek od jakiegoś czasu spotyka się ze sporo młodszą aktorką znaną z serialu "19 plus", ale jego była żona miała nieco ciężej. Jednak od dwóch miesięcy chwali się nową miłością.

Zobacz wideo Justyna Żyła poprawia urodę

Justyna Żyła zakochana

Żyła w połowie września po raz pierwszy zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. Na relacji pochwaliła się bukietem róż, który otrzymała, oraz pokazała, jak zakończyła randkę. Był też spacer po Starym Mieście w Warszawie i wspólne oglądanie filmów w łóżku. Od tego momentu coraz chętniej udostępnia w mediach ujęcia ze wspólnych chwil z nowym partnerem. M.in. uwieczniła ich wspólną podróż pociągiem. Jego twarz pokazała dopiero pod koniec września.

Później nieco ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Jednak już powróciła. Dodała nowe zdjęcie na InstaStories, na którym pozuje w objęciach ukochanego.

Trochę mnie tutaj mało było. Nie żałuję! Miłość jest mega! Najlepsza - napisała tajemniczo.

Justyna Żyła z nowym partneremJustyna Żyła z nowym partnerem Screen z Instagram.com/ justynazyla

Możemy więc przypuszczać, że ostatnie tygodnie poświęciła swojemu partnerowi i nie chciała marnować chwil z nim. Emocje, które towarzyszą wpisowi Justyny, sugerują, że jej związek szczęśliwie się rozwija i robi się coraz bardziej poważny.

Myślicie, że Justyna i Piotr wreszcie zakończą publiczną wojnę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.