"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita nie odwiedziła fryzjera od kilku miesięcy. "Jak się można tak zapuścić?"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zaskoczona tym, jak jej włosy wyglądają bez regularnych wizyt u fryzjera. Doszła do wniosku, że tak nie może być i zaprowadziła porządek na głowie.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" powstało kilka trwałych małżeństw. Uczestnicy do tej pory cieszą się sympatią fanów, którzy dalej śledzą ich losy. Bez wątpienia największą popularnością cieszą się Anita i Adrian, którzy poznali się w trzeciej edycji. Do tej pory bardzo chętnie dzielą się na Instagramie chwilami ze swojego prywatnego życia.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' odmieniła pokój syna"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita odmieniła pokój syna. Tapety na ścianach wymiatają!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita odwiedziła fryzjera

Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci: Jerzyka i Bianki. Dziewczynka pojawiła się na świecie na początku lipca. Opieka nad maluchami jest bardzo wymagająca, a Anita i Adrian muszą układać plany tak, by pogodzić ich wychowywanie z wykonywaniem codziennych obowiązków. Jednak jak się okazuje, nie na wszystko można znaleźć czas. Tancerka nie ukrywa, że lubi dbać o siebie, ale ostatnio nieco się zaniedbała. Na InstaStories dodała zdjęcie, na którym prezentuje dość spore odrosty:

Zobacz wideo Jak oni się kochają!
Ja mam pytanie. Jak się można tak zapuścić przez dwa i pół miesiąca? - napisała przerażona.

Uczestniczka show stacji TVN odwiedziła więc fryzjera, który doprowadził jej włosy do ładu. Efektami również pochwaliła się na nagraniu. Nie zdecydowała się na ostrą metamorfozę i wróciła do ulubionego blondu i grzywki.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' odwiedziła fryzjeraAnita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' odwiedziła fryzjera Screen z Instagram.com/ anitaczylija

Jak można zauważyć, jasny kolor włosów jest ostatnio popularny wśród gwiazd. Niedawno na zmianę zdecydowała się m.in. Olga Frycz, która rozjaśniła pasma. Na jeden z odcieni blondu postawiła także Paulina Sykut-Jeżyna, która przy okazji nieco skróciła fryzurę. Fryzjera niedawno odwiedziła również Julia Wieniawa. Z salonu wyszła z jasnymi pasemkami i wycieniowanymi włosami.

Julia Wieniawa, Małgorzata RozenekWieniawa, Rozenek i Socha są milionerkami? "SE" wylicza, ile zarobiły w pandemii