Martyna Wojciechowska chciała mieć piękne zdjęcie z wakacji. Efekt? "Wyszło, jak wyszło". Fani ją pocieszyli

Martyna Wojciechowska spędza wakacje w Portugalii wraz z partnerem, Przemysławem Kossakowskim. Dziennikarka podzieliła się niepozowanym, spontanicznym zdjęciem.

Martyna Wojciechowska spędza czas na wakacjach w Portugalii - przynajmniej tak wynika z jej Instagrama. Podzieliła się postem, na którym widać ją i jej partnera podczas wietrznego dnia spędzonego najwyraźniej na rejsie motorówką.

Martyna Wojciechowska na wakacjach z Przemysławem Kossakowskim

To dosyć niecodziennie zdjęcie jak na podróżniczkę, która zwykle wstawia fotki z podróży służbowych, promuje nowe odcinki "Kobiety na krańcu świata" czy też komentuje problemy społeczne. Wyraźnie odbiega też od instagramowych kanonów, do czego Wojciechowska nawiązała w opisie:

Tyle pięknych zdjęć na Instagramie! Też chciałam takie mieć... Ale wyszło, jak wyszło. A jak Wasz poniedziałek? M.
 

Przypominamy, że dziennikarka jest związana z Przemysławem Kossakowskim, którego widać na zdjęciach, od dwóch lat. Oficjalnie zaręczyny ogłosili w sierpniu tego roku, chociaż do samego wydarzenia doszło na początku ubiegłego roku.

Zobacz wideo

Martyna Wojciechowska: Internauci zachwyceni 

Komentarze pod nowym zdjęciem dziennikarki są bardzo pozytywne:

Świetne zdjęcie, bo niepozowane.
Takie są najlepsze, zawsze jest co wspominać.
To zdjęcie jest ekstra! Takie prawdziwe, a nie z miną przypominająca wigilijnego karpia - czytamy pośród wielu komplementów.

Widać, że użytkownicy Instagrama doceniają naturalność podróżniczki. Niektórzy dodają także, że tak właśnie wygląda życie, a to, co widzimy na Instagramie, nie ma z nim za wiele wspólnego.