"Królowa życia" Sylwia Peretti inaczej wyglądała w "Kuchennych rewolucjach". Teraz tłumaczy się z metamorfozy

Trudno nie zauważyć, że przed laty Sylwia Peretti zupełnie nie przypominała siebie z dziś. Celebrytka totalnie odmieniła swój wygląd i życie. Zmiana na plus?

Na początku września fanów programu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV zelektryzowała wiadomość o nowej uczestniczce show. Okazała się nią "zabójcza" Sylwia Peretti, która "chce rządzić męskim światem", a w wolnym czasie... rozbraja bomby!

CZYTAJ TEŻ: Kim jest Sylwia Peretti, czyli nowa "Królowa życia"? Z partnerem rozbraja bomby i pociski

Szybko okazało się, że angaż w show TTV nie będzie jej telewizyjnym debiutem. Pierwszy raz na małym ekranie fani mogli ją zobaczyć w "Kuchennych rewolucjach", kiedy Magda Gessler, bezskutecznie, starała się ratować jej restaurację.

ZOBACZ TEŻ: Nowa "Królowa życia" ma za sobą telewizyjny debiut. Sylwia Peretti wystąpiła w "Kuchennych rewolucjach". Ale się zmieniła

Sylwia Peretti przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz się tłumaczy

W oczy od razu rzuciła się spektakularna metamorfoza nowej "Królowej życia". Sylwia Peretti zupełnie przestała przypominać siebie sprzed lat. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie weteranka telewizyjnych show przeprowadziła spontaniczne Q&A (z ang. questions and answers, pytania i odpowiedzi). Jeden z fanów stwierdził, że w programie Magdy Gessler była zupełnie inną osobą. Peretti odniosła się do uwagi obserwatora:

Inną? Do "Kuchennych Rewolucji" zgłaszają się ludzie, którzy mają problemy firmowe, przy tym często prywatne. Ludzie szukający wsparcia i wskazówek (naiwni). Choćby byli najbardziej pozytywnymi osobami, to w tamtym momencie, kiedy sypie im się życie, nie do śmiechu im - zapewniam. "Królowe życia" to zupełnie inna bajka, więc to nie jest kwestia inności, a danej sytuacji w życiu - stwierdziła.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Sylwia. Zmiana na plus?

Zobacz najmodniejsze ubrania tego sezonu!