Tak Magda Gessler wygląda w wyprostowanych włosach. To niecodzienny widok. "Koci pazur nadal jest"

Magda Gessler, znana ze swoich bujnych loków, tym razem postawiła na zdjęcie z prostymi włosami. I nie tylko!

Magda Gessler jest dosyć aktywną uczestniczką mediów społecznościowych i często dzieli sie na nich urywkami swojego życia prywatnego. Ostatnio wstawiła zdjęcie z ukochanym Waldemarem. Gwiazda zwykle prezentuje się w burzy blond loków, jednak teraz restauratorka postawiła na chwilową zmianę. Na zdjęciu, które niedawno wstawiła na Instagram, widać gwiazdę w prostych włosach

 

Nie jest to pierwszy raz, gdy fani mieli okazję zobaczyć prowadzącą "Kuchennych rewolucji" w takiej odsłonie.  Restauratorka już kiedyś podzieliła się archiwalnym zdjęciem, na którym widać ją w wyprostowanych włosach. Wtedy jednak fani zgodnie stwierdzili, że chociaż Gessler wygląda jak zwykle świetnie, to jednak wolą ją w lokach. Gwiazda odpowiedziała na komentarze i przyznała fanom rację. 

Zobacz wideo

Komentarze fanów

Internauci są zachwyceni taką odmianą. Wśród wielu komentarzy przeważają te pozytywne:

Trochę rozmazana, ale koci pazur nadal jest.
Cudowna księżniczka! Brakuje słów aby opisać Pani urodę i dobrą aurę, która od Pani emanuje! #besos dobranoc! - czytamy w entuzjastycznych komentarzach.

Jeden z Internautów troskliwie stwierdził jednak:

Pani Magdo, dziś nie wygląda Pani za dobrze, proszę odpocząć troszkę.

Przypominamy, że niedawno liczba obserwujących na Instagramie Magdy Gessler przekroczyła milion, co gwiazda świętowała z rodziną i szampanem. Jej posty cieszą się dosyć dużą popularnością - selfie, o którym dzisiaj piszemy, zebrało prawie dwadzieścia tysięcy serduszek. 

To jednak nie jedyne zdjęcie z rajskich wakacji, które mocno zaangażowało fanów. Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się także ujęcie z basenu, na którym restauratorka niczym morska nimfa pląsa pośród turkusu chlorowanej wody. Pod zwiewną i jasną sukienką Gessler nie miała ani stroju kąpielowego, ani bielizny. Pokazała więc trochę więcej, niż zakładała na początku:

W wodzie... sie zakręciłam łapie promienie słońca .... w zaciszu.... naszego tarasu ... - napisała w swoim stylu Magda Gessler.

Zobaczcie zdjęcie.