Magda Gessler namawia ludzi do rozwagi. Szybko wytknięto jej hipokryzję. "Ani jedna osoba nie ma maseczki"

Magda Gessler namawia ludzi do chodzenia w maseczkach ochronnych, a sama o nich zapomniała.

Pandemia koronawirusa znowu zaczęła przybierać na sile. Ostatnio w Polsce i w innych krajach europejskich notuje się skoki zachorowań. Większość państw przygotowuje się do drugiej fali koronawirusa i powoli wprowadza obostrzenia. Niektóre gwiazdy wzięły sytuację na poważnie i stosują się do wszystkich obostrzeń; przy okazji namawiają do tego fanów. Jedną z nich jest Magda Gessler, która była gościem w program "Uwaga", w którym sceneria to miejski autobus. Restauratorka namawiała widzów do noszenia maseczki ochronnej we wszystkich środkach transportu. Jednak internauci zauważyli jeden szczegół. Magda Gessler prosiła o rozwagę, a sama nie miała maseczki.

ZOBACZ TAKŻE: Lara Gessler zdradziła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób. Magda Gessler już wcześniej się wygadała

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Magda Gessler przypomina o noszeniu maseczki

Wideo zamieściła na Facebooku. Z pewnością wyglądałoby to lepiej, gdyby sama nosiła maseczkę, o którą prosi innych. Wideo szybko stało się hitem internetu.

Nosimy maseczki, dla róży dla możliwości podróży... Żeby nasze marzenia nie zostały jak nożem przecięte... Codziennie jesteśmy narażeni na ignorantów, brak wyobraźni. Ich nonszalancja może spowodować śmierć mam.... Najbliższych... Dzieci i tych najstarszych. Walczymy o normalne życie! Żeby wreszcie wróciło.

Pod postem pojawiła się wiele komentarzy zaszokowanych internautów.

Nie ma to jak przekonywać do zakładania maseczki w transporcie publicznym, będąc w autobusie bez maseczki.
Na filmiku ani jedna osoba jej nie ma.
Jak można nawoływać do noszenia maseczek, gdy takiej nie ma się na twarzy - czytamy w komentarzach.

A wystarczyło tylko samemu mieć maskę i nie byłoby sprawy.