A to Ci niespotykany widok! Magda Gessler na romantycznej randce z Waldemarem. Ależ oni za sobą tęsknili

Magda Gessler podzieliła się romantycznym zdjęciem, które zrobiła na randce z ukochanym Waldemarem. Piękny widok - przez pandemię para nie widziała się przez kilka miesięcy!

Magdy Gessler, prowadzącej program "Kuchenne rewolucje", nie trzeba przedstawiać. W tym roku chętnie oglądany program świętuje dziesiątą rocznicę. Jako prowadząca Gessler doczekała się ogromnej popularności. Wielokrotnie pisaliśmy o jej ekscentrycznym, czasem nawet wybuchowym zachowaniu. Gessler jest również aktywna społecznie - ostatnio wspomnieliśmy o jej apelach do rodaków, dotyczących zachowania w trakcie pandemii.

Zobacz wideo

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem z randki 

Gessler również chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, a fani nie pozostają obojętni na tę aktywność. Niedawno liczba osób, które obserwują restauratorkę, przekroczyła milion, co gwiazda uczciła szampanem z rodziną. 

Tym razem wśród licznych profesjonalnie wystylizowanych zdjęć jedzenia oraz własnych selfies Gessler zamieściła zdjęcie z romantycznej randki z partnerem, lekarzem Waldemarem Kozerawskim. Para jest razem od wielu lat i chociaż Waldemar na co dzień mieszka w Toronto w Kanadzie, zawsze znajduje czas dla ukochanej. Magda Gessler opatrzyła post klimatycznym podpisem:

Razem... przed kolacją... na spacerze na plaży... Randka w ostatnich promieniach słońca.
 

Pod zdjęciem nie zabrakło wielu komentarzy od zachwyconych internautów. 

Ślicznie państwo wyglądają! Tak promiennie.
Prawdziwa miłość nigdy nie wygaśnie.
Jesteście the best 

- czytamy pod postem. Możemy powiedzieć jedynie, że zazdrościmy pięknych widoków i relaksu. 

Więcej o: