Agnieszka Kaczorowska zaprosiła fanów do swojej kuchni. Jest bardzo stylowa i jasna. Meble zrobione na zamówienie

Agnieszka Kaczorowska dodała na Instagramie rodzinne zdjęcie, które zrobiono im w kuchni. Rzadko pokazuje, jak urządziła to pomieszczenie w nowym domu.

Kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska i jej bliscy, czyli mąż Maciej Pela oraz córka Emilka, zamieszkali w nowym domu. Tancerka urządzała wnętrza wtedy, gdy była w ciąży. Chciała, żeby dziecko miało dużo przestrzeni i sporo miejsca do zabawy. Przeprowadzili się niecały rok temu i chętnie pokazują na Instagramie swoje gniazdko. Tym razem zaprosiła fanów do swojej kuchni.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska niedawno świętowała 1. urodziny Emilki

Agnieszka Kaczorowska pokazała kuchnię

Agnieszka często udostępnia zdjęcia zrobione w różnych pomieszczeniach, w tym m.in. w jadalni. W ostatnim czasie chętnie chwali się ogrodem, w którym niedawno zorganizowała pierwsze urodziny córki. Rzadko jednak pozuje w kuchni. Teraz jednak zrobiła wyjątek i na jej profilu pojawiło się rodzinne ujęcie, zrobione podczas przygotowywania posiłków.

Rodzinne gotowanie, czyli tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają. Raz na kilka dni ogarniamy posiłki naprzód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do zamrożenia. Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą... Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia - napisała.
 

Kuchnia urządzona jest według najnowszych trendów. Szafki są w białym kolorze, wykonane na zamówienie i ustawione są wzdłuż ścian, wykończonych drewnem. Na podłodze znajdują się szare płytki. Duże okno zapewnia odpowiednią ilość światła. Nie zabrakło także szerokich żaluzji.

Zobacz też:  Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała wnętrza nowego domu. "Marzyło mi się, żeby mieć duży drewniany stół"

Kuchnie gwiazd

Gwiazdy chętnie chwalą się tym, jak urządzili swoje kuchnie. Monika Mrozowska wybrała rustykalny styl, w którym dominuje biel i drewno. Małgorzata Rozenek postawiła na szarości. Za to Magdalena Lamparska sama zaprojektowała pomieszczenie i dopełniła ją ważnymi dla siebie sentymentalnymi dodatkami.