Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała wnętrza nowego domu. "Marzyło mi się, żeby mieć duży drewniany stół"

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swój cały dom. Wystrój wnętrz robi wrażenie. Jest jasno i przestronnie.

Agnieszka Kaczorowska na początku tego roku, razem z mężem i córeczką, przeprowadziła się do nowego, wymarzonego domu. Aktorka chętnie pokazywała proces wykańczania wnętrz i zdradzała swoje pomysły na wystrój. Po wielu miesiącach pracy w końcu może pochwalić się efektem. Z tego też powodu postanowiła pokazać cały swój dom w wywiadzie dla programu "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój nowy dom

W wyemitowanym materiale mogliśmy zobaczyć piękne wnętrza domu, który jak się okazuje, jest częścią bliźniaka. Agnieszka zdradziła, że ma on powierzchnię 172 metrów kwadratowych. Już od samego progu widzowie mogli zauważyć, że wnętrza są jasne i przestronne. Króluje w nich biel połączona z drewnem. Takiemu stylowi Agnieszka była wierna w każdym pomieszczeniu. W salonie na samym środku stoi duży, drewniany stół, wokół którego są wygodne, szare krzesła.

Marzyło mi się, aby mieć duży drewniany stół, przy którym będziemy mogli siedzieć z całą rodziną - mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska domAgnieszka Kaczorowska dom screen 'Dzień Dobry TVN'

Co więcej, na całej ścianie znajduje się lustro, które optycznie powiększa pomieszczenie:

To przyznaję, że był mój pomysł, żeby było takie duże lustro w domu, bo powiększa przestrzeń, powoduje, że jest jeszcze jaśniejsza, no i dla dziecka - dodała aktorka.

Natomiast kuchnia to królestwo męża aktorki, Macieja. Jest ona jasna, prosta i pełna praktycznych szafek. 

Agnieszka Kaczorowska domAgnieszka Kaczorowska dom screen 'Dzień Dobry TVN'

Kolejne pomieszczenie to salon. Tam wyróżnia się duża kanapa w kształcie litery L. Tuż obok jest kominek, a jedna ze ścian została wykonana w całości z drewna. To spowodowało, że wnętrze wydaje się przytulniejsze.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?

Następnie Agnieszka zaprezentowała piętro domu, jednak tam zdecydowała się tylko pokazać pokój jej córeczki Emilki, który jest równie przestronny i jasny, co reszta domu. Znajduje się tam tapeta z motywem drzew i zwierząt, dużo zabawek, a w samym rogu różowa huśtawka.

Mam nadzieje, że Emilce też się podoba i będzie podobać - powiedziała Agnieszka o pokoju córki.

Na piętrze znajduję się także łazienka dla Emilki, sypialnia rodziców, łazienka rodziców i biuro, które w przyszłości stanie się pokojem dla drugiego dziecka Agnieszki Kaczorowskiej.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.