Agnieszka Kaczorowska świętuje pierwsze urodziny córki. Zrobiła przyjęcie w ogrodzie. Dekoracje jak z bajki

Agnieszka Kaczorowska miała piękny powód do świętowania. Rok temu na świecie pojawiła się na świecie jej córka Emilka. Tancerka pokazała zdjęcia z przyjęcia, jakie zorganizowała.

26 lipca 2019 roku Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Tancerka urodziła córkę, której dali na imię Emilia. Dziewczynka od razu zagościła na profilu na Instagramie mamy i praktycznie codziennie oglądamy posty oraz nagrania z jej udziałem. Tym razem możemy zobaczyć, jak wyglądało jej przyjęcie urodzinowe.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądały przygotowania do urodzin jej córki:

Agnieszka Kaczorowska urządziła przyjęcie dla córki

Jakiś czas temu Agnieszka i jej bliscy przeprowadzili się do nowego domu z wielkim ogrodem. Pogoda im dopisała, dlatego to właśnie tu odbyła się impreza. Miejsce bogato udekorowano: były kolorowe balony, wielka stojąca cyfra 1 oraz ściana z kwiatów, na której wisiały zdjęcia. Motywem przewodnim była kraina motyli. Nie zabrakło oczywiście tortu. Aktorka dodała przy okazji poruszający wpis:

Dokładnie rok temu po raz pierwszy zostaliśmy rodzicami. Nasze życie wywróciło się do góry nogami i zakochaliśmy się w naszej córeczce po uszy! Za nami rok niesamowitych doświadczeń, niezliczonej ilości wzruszeń i poznawania też siebie na nowo - w nowych rolach. Każdego dnia ta mała istota wiele nas uczy i daje nieopisaną radość życia. To był wspaniały, aczkolwiek intensywny rok... Natomiast był to bez wątpienia najlepszy rok naszego życia - zaczęła.
 

Pierwsze urodziny Emilka spędziła w otoczeniu najbliższych. Aktorka nie ukrywa, że ten dzień był bardzo intensywny i muszą po nim odpocząć. W komentarzach posypały się życzenia dla dziewczynki:

Ale szybko zleciało! Uściski urodzinowe dla Emilii od cioci.
Zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego najlepszego dla córeczki.
Piękna z Was rodzina.

My również dołączamy się do życzeń!