Agnieszka Kaczorowska prawi o dojrzałości na Instagramie. Internautka sprowadza ją na ziemię: Nie brzmi Pani poważnie

Agnieszka Kaczorowska zamieściła obszerny wpis na Instagramie, w którym rozprawia na temat dojrzałości. Jedna z internautek nie do końca została przez nią przekonana. Zwróciła uwagę celebrytce i doczekała się odpowiedzi.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znana z telenoweli "Klan" aktorka na Instagramie głównie relacjonuje swoje macierzyństwo i reklamuje przeróżne produkty. Ze względu na to, że jest świeżo upieczoną mamą, zdarza jej się również dzielić z obserwatorami intelektualnymi przemyśleniami, co nie zawsze spotyka się aprobatą internautów. Tak było i tym razem.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska z córką pozują w takich samych sukienkach. Internauci: Cudne dziewczyny

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za pisanie o dojrzałości

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie zamieściła zdjęcie z sesji zdjęciowej, na której sensualnie pozuje w małej czarnej. Co ciekawe, tancerka pod postem zamieściła obszerny wpis na temat dojrzałości. Dokładnie opisuje tam, czym wyżej wspomniana dojrzałość jest. Przeczytajcie zresztą sami.

Dojrzałość. Gdy nie potrzebujesz czyjejś akceptacji lub poklasku... Gdy bierzesz odpowiedzialność za każdy wybór, każde słowo, każdy czyn... Gdy wiesz, że nie ma przypadku, ale wszystko jest konsekwencją... Gdy naprawdę nie musisz, możesz jedynie chcieć... Gdy marzenia i działanie jest wystarczającym spełnieniem... Gdy serce po prostu jest wypełnione miłością... Gdy wiesz coraz więcej, a wydaje Ci się, że coraz mniej... Gdy nie czekasz, bo masz wszystko...- czytamy pod postem aktorki.
 

Jak się okazało, słowa 28-latki na temat dojrzałości nie do końca przekonały jedną z internautek. Ta z całą sympatią do celebrytki, napisała, że nie brzmi zbyt poważnie. 

Pani Agnieszko. Z całą sympatią do Pani, ale dwudziestolatka pisząca o dojrzałości... Nie brzmi Pani poważnie. Swoje trzeba przeżyć, za 20 lat można zacząć powoli wiedzieć, co to znaczy. Dorosłość, rodzina, to nie to samo, co dojrzałość. Dojrzała w ogóle Pani nie jest, rozważna, zaradna itp. tak, ale nie dojrzała. Dojrzałość to nie jest wrzucenie odpowiedniej fotki na Instagram, Pozdrawiam - pisze jedna z obserwatorek.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska dumna z pierwszych kroków córki

Na odpowiedź Agnieszki Kaczorowskiej nie trzeba było długo czekać. Celebrytka po części zgodziła się z internautką. 

Zgadzam się, że dojrzałość to nie liczba. Oczywiście, że inny punkt widzenia mam ja w wieku 28 lat i inny będę mieć za 10 czy 15. Natomiast dojrzałość wynika z doświadczeń, poukładania pewnych spraw. Dla mnie dojrzałość to, co napisałam w poście. Nie potrzebuję, aby Pani myślała, że jestem dojrzała. Natomiast proszę pomyśleć, czy mnie Pani zna, aby w ogóle wydawać opinii... - odpowiedziała Kaczorowska.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska instagram.com@agakaczor

Która z Pań ma rację? Oceńcie sami. 

Więcej o: