Catherine Zeta-Jones zrobiła zdjęcie córce. W tej jasnej sukience przypomina sławną mamę. Ale piękność!

Catherine Zeta-Jones opublikowała na Instagramie zdjęcie córki pozującej w ogrodzie. Piękna Carys ma na sobie jasną sukienkę.

Córka Michaela Douglasa i Catheriny Zety-Jones, Carys, ma już siedemnaście lat. Dziewczyna stawia pierwsze kroki w walce o popularność, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad sto trzydzieści tysięcy osób. Nie ma co się dziwić, że liczba obserwatorów rośnie z dnia na dzień. Dziewczyna wyrosła na prawdziwą piękność, a fotografie udostępniane na jej profilu robią wrażenie. Niedawno zdjęciem córki podzieliła się na swoim profilu sławna mama. Trzeba przyznać, że młoda kobieta bez wątpienia odziedziczyła urodę po słynnej aktorce.

Córka Michaela Douglasa i Catheriny Zeta-Jones pozuje w ogrodzie

Na Instagramie Catherine Zety-Jones pojawiło się zdjęcie córki pozującej w ogrodzie. Carys ma na sobie jasną sukienkę, w której wygląda obłędnie. Uwagę zwracają długie brązowe włosy dziewczyny i twarz, która zdaje się kogoś przypominać. Obserwatorzy od razu dopatrzyli się podobieństwa do matki.

Carys Zeta DouglasCarys Zeta Douglas screen Instagram / @catherinezetajones

Nie da się ukryć, że Carys z roku na rok coraz bardziej upodabnia się do młodej Catherine. Oto niektóre z komentarzy internautów pod zdjęciem na profilu Catherine:

Myślałem, że to ty.
Uderzające podobieństwo, równie piękna.
Wspaniała jak jej mama!

Do tej pory pod zdjęciami Carys pojawiała się dyskusja na temat tego, do którego rodzica bardziej podobna jest nastolatka. My nie mamy już żadnych wątpliwości. Siedemnastolatka to wykapana mama. Zgodzicie się?

ZOBACZ TEŻ: Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes z koleżankami na mieście. Urocza Suri nieźle wyrosła. Dziś ma 14 lat

Więcej o: