Żona Borysa Szyca pokazała nowe zdjęcie synka. Internauci śmiało przyznają: Cały tata

Na instagramowym profilu Justyny Szyc-Nagłowskiej pojawiło się zdjęcie z synkiem. Jest podobny do mamy czy taty?

Borys Szyc niedawno przywitał na świecie swojego synka, którego urodziła jego obecna żona, Justyna Szyc-Nagłowska. I choć rolę taty Szyc pełni już od ponad 16 lat, kolejny raz mógł przeżyć piękny moment przywitania swojego dziecka na świecie.

Zobacz wideo

Syn Borysa Szyca jest do niego bardzo podobny

Zarówno Szyc, jak i jego partnerka, chętnie dzielą się fotografiami synka. Na profilu Justyny pojawiło się najnowsze zdjęcie pociechy. Mały chłopczyk zmienia się z każdym dniem!

Czekamy od rana na deszcz i burzę. Zaczyna kropić. Oraz kocham tego małego chłopaczka - napisała pod postem Justyna.

Chłopiec rośnie jak na drożdżach i nietrudno doszukać się w nim podobieństwa do rodziców. Zdania fanów odnośnie tego, kogo przypomina bardziej są jednak podzielone. Internauci piszą:

Ten chłopczyk to cały tata, choć właściwie jesteście Państwo podobni do siebie, więc to mix cudowny.
Synek bardzo podobny do Pana Borysa.
Oczka synek ma Pani - czytamy.

Według nas maluch wziął, co najlepsze od obojga rodziców! Przypomnijmy, że córka aktora ze związku z Anną Bareją ma już 15 lat. Z okazji jej urodzin na początku roku aktor umieścił poruszający wpis.

Dziś ta piękna dama kończy 15 lat. Jak to możliwe? Życzę Ci, kochanie, samych dobrych ludzi wokół, zdrowia i miłości. Kocham Cię bardzo i zawsze będę obok, by Ci pomóc - napisał na swoim instagramowym profilu Borys Szyc.

Jednocześnie udostępnił wspólne fotografie z czasów dzieciństwa Soni. Wzruszające chwile Borys może odświeżyć dzięki małemu Henrykowi, którego obecność napawa ojca dumą.

Więcej o: