Tamara Arciuch pochwaliła się zdjęciem dzieci. Nie brakuje na nim też najstarszego syna. Fani zwrócili uwagę na fryzury

Tamara Arciuch z okazji Dnia Dziecka opublikowała wspólne zdjęcie swoich pociech. Wielbiciele zwrócili uwagę na to, że cała trójka ma takie same włosy. Podobni?

Tamara Arciuch od lat obecna jest w show-biznesie. Mogliśmy ją podziwiać w wielu produkcjach filmowych, a także na deskach teatru. Popularność przyniósł jej udział w serialach takich jak ''Niania'', ''Halo Hans!'' czy ''Ojciec Mateusz''. Aktorka z powodzeniem rozwija swój profil na Instagramie, gdzie zdradza kulisy pracy, a także pokazuje codzienność. Niedawno pochwaliła się zdjęciem swoich dzieci

Tamara Arciuch pokazała dzieci

Tamara Arciuch przez wiele lat była związana z aktorem Bernardem Szycem, z którym ma syna, Krzysztofa Maksymiliana. Obecnie aktorka związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim, z którym poznała się na planie serialu ''Halo, Hans!''. Para doczekała się dwójki dzieci - Michała i Nadii. Gwiazda pilnie strzeże prywatności i rzadko wypowiada się na tematy rodzinne. Nie ujawnia wizerunku dzieci, jednak tym razem uchyliła rąbka tajemnicy. Z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie całej trójki. Dzieci leżą na kanapie i wtulają się w siebie.

Sama miłość. Dziękuję niezmiennie od 21, 11 i 3,5 lat. Bądźcie szczęśliwi - napisała pod zdjęciem.
 

Nie trzeba było czekać długo na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy docenili więź, która łączy rodzeństwo i zauważyli również, że wszyscy mogą pochwalić się bujnymi czuprynami. Zarówno Krzysztof Maksymilian, jak i Michał i Nadia mają kręcone włosy.

Ale mają superloczki.
Córcia ma szczęście, że ma dwóch takich braci. Tylko pozazdrościć!
Kto by pomyślał, że ma Pani dwudziestojednoletniego syna. Sama Pani wygląda na dwadzieścia. 
Wspaniała rodzina - czytamy w komentarzach.

Z pewnością Tamara jest bardzo dumna ze swoich pociech.

Zobacz wideo Oto gwiazdy, które od niedawna są rodzicami
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.