"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz w nowej fryzurze. Postawiła na modny kolor

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Rolniczka odświeżyła kolor i wycieniowała włosy. Efekt? Zobaczcie sami.

Małgosia i Paweł Borysewicz poznali się na planie czwartej edycji formatu "Rolnik szuka żony". Zakochani jako nieliczni uczestnicy programu nie tylko stanęli na ślubnym kobiercu, ale doczekali się też pociechy - synka Rysia. Mimo że od emisji show minęło już trochę czasu, to Polacy nie zapomnieli o pięknej i rezolutnej rolniczce. Małgosia Borysewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to tam informuje fanów, co dzieje się w jej życiu. To właśnie na Instagramie Małgosia pochwaliła się metamorfozą. 

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub

"Rolnik szuka żony". Małgosia u fryzjera

Małgosia Borysewicz postanowiła skorzystać z faktu, że rząd odmraża gospodarkę i otwarto salony fryzjerskie. Rolniczka już wcześniej przyznała, że tęskni za profesjonalnym fryzjerem, który zafunduje jej włosom spa. Dlatego też po trwającej kilkanaście już tygodni domowej izolacji Borysewicz zadbała o włosy i oddała się w ręce fryzjerki. 

Polecamy: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" powiększyła sobie usta? Odpowiedziała na pytania fanów

Dzięki koloryzacji zakryła odrosty. Co ciekawe, uczestniczka show "Rolnik szuka żony zaszalała i mocno rozjaśniła włosy. Ciepły odcień blondu zamieniła na jasny, chłody blond. Oprócz tego mocno wycieniowała przód fryzury

Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie prezentuje się fenomenalnie. Metamorfoza sprawiła, że twarz rolniczki odmłodniała i stała się dużo bardziej wyrazista. 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz opowiedziała o swoim synku. Zdradziła, jakie było jego pierwsze słowo

A jak wam podoba się Małgosia w takiej odsłonie?

Więcej o: