"Rolnik szuka żony". Diana udała się na wiosenny wypad za miasto. Jest w związku? Jej relacja nie pozostawia wątpliwości

Diana z programu "Rolnik szuka żony" wybrała się na wiosenną wycieczkę. Na jednej z instagramowych relacji zdradziła, czy jest w związku.

Diana była jedną z uczestniczek 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" i chociaż nie odnalazła miłości, zjednała sobie sporą grupę fanów. Jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia. Ostatnio uczestniczka programu wybrała się na wycieczkę, a na jednej z instagramowych relacji zdradziła, czy odnalazła miłość.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony". Diana zdecydowała się na metamorfozę i zmieniła fryzurę. "Śliczna mała czarna"

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

"Rolnik szuka żony". Diana o swoim życiu uczuciowym

Diaza zapragnęła skorzystać z wiosennej pogody i wybrała się na wycieczkę. Na jednej z udostępnionych relacji wyjawiła, czy odnalazła swoją drugą połówkę. 

Podróże singielki - napisała krótko. 

'Rolnik szuka żony' Diana'Rolnik szuka żony' Diana screen Instagram/cold_girl_di

Diana w programie "Rolnik szuka żony"

Diana była jedną z wybranek Seweryna. Gdy dowiedziała się, że utrzymuje on kontakty z Marleną również poza programem, postanowiła zrezygnować z udziału w programie. Choć w programie "Rolnik szuka żony" nie odnalazła miłości, stworzyła inną relację. Dzięki udziałowi w show Telewizji Polskiej, 30-latka odnalazła dwie przyjaciółki, z którymi chętnie spędza czas. Marlena, Natalia i Diana często publikują zdjęcia ze wspólnych wieczorów.

Uczestniczka 6. edycji programu ostatnio obchodziła okrągłe 30. urodziny. Ze względu na sytuację panującą w kraju, kandydatka Seweryna nie mogła zorganizować hucznej imprezy urodzinowej. Najbliżsi pamiętali jednak o jej okrągłej rocznicy i z tej okazji podarowali jej prezent-niespodziankę w postaci oryginalnego tortu