"Rolnik szuka żony". Diana zdecydowała się na metamorfozę i zmieniła fryzurę. "Śliczna mała czarna"

Diana z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła nieco odświeżyć wizerunek. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowej wersji.

Choć szósta edycja programu "Rolnik szuka żony" już dawno za nami, widzowie nadal śledzą z uwagą dalsze losy uczestników. Jedną z bohaterek jest Diana, która mimo że nie odnalazła miłości w show, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i zyskała rzeszę fanów. Ostatnio opublikowała zdjęcie na Instagramie, pokazując się w nowej fryzurze. Postanowiła nieco zmienić kolor, dzięki czemu dodała sobie pazura. Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały

Diana z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę

Diana postanowiła wrócić do dawnego koloru i znowu ma kruczoczarne włosy. Dodatkowo na zdjęciu zapozowała w czarnej kreacji, która jeszcze bardziej podkreśliła całą metamorfozę. Trzeba przyznać, że w tym kolorze jej do twarzy.

No i powrót do czarnego - podpisała zdjęcie.

 

Nic dziwnego, że pod zamieszczonym postem pojawiło się tak wiele komentarzy. Internauci nie kryją podziwu, zasypując Dianę komplementami. 

Jest bomba!

Śliczna mała czarna!

Fajna nowinka z rana - czytamy.

Warto dodać, że na zdjęciu Diana jest uśmiechnięta, co zapewne oznacza, że po ostatnich trudnych dniach nie ma już śladu. Przypomnijmy, że uczestniczka ostatnio przeżywała rozstanie, dzieląc się tym w mediach społecznościowych. Choć nie chciała zdradzać szczegółów, wyznała, że chodzi o niespełnioną miłość. 

Diana dzięki programowi zyskała jeszcze jedną ważną rzecz. Mimo że nie znalazła tam miłości, poznała drugą uczestniczkę Natalię, z którą do dziś się przyjaźni. Kobiety stworzyły trwałą relację, która zapewne przetrwa lata.

Mamy jednak nadzieję, że w końcu odnajdzie także prawdziwą miłość.