Córka Edyty Pazury zrobiła jej profesjonalną sesję. Efekty są zaskakujące. ''Jestem bardzo dumna z tych zdjęć''

Najstarsza córka Edyty i Cezarego Pazurów ma artystyczne zdolności. Amelia zrobiła mamie i siostrze zdjęcia aparatem analogowym. Efekty możemy podziwiać na Instagramie.

Edyta Pazura spełnia się w roli mamy. Dla niej najważniejsza jest rodzina, co podkreśla w wywiadach. Okazuje się, że powody do dumy nie są nieuzasadnione. Niedawno celebrytka pochwaliła się zdjęciami, które wykonała jej córka. Jak jej poszło?

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Córka Edyty Pazury zrobiła jej zdjęcia

Edyta Pazura doczekała się trójki dzieci, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo daje jej mnóstwo radości. Celebrytka każdy dzień celebruje w gronie najbliższych, a urywkami z życia dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć z domowych pieleszy. Edyta stanęła na wysokości zadania i co chwila znajduje pociechom kreatywne zajęcia. Tym razem zorganizowała sesję zdjęciową, w której była modelką. Przed obiektywem aparatu stanęła jej jedenastoletnia córka, Amelia.

Wydawałoby się, że w dobie dzisiejszej technologii wykonanie zdjęcia nie jest niczym szczególnym. W końcu każdy z nas ma telefon z wbudowanym aparatem. Dodajmy jednak, że Amelia podeszła do sesji mamy bardzo profesjonalnie. Wykorzystała aparat analogowy, który wcale nie jest prosty w obsłudze. Jedno ze zdjęć znalazło się na profilu Edyty. Jest to portret, na którym pozuje w naturalnym wydaniu.

To jest magia fotografii analogowej, a autorką zdjęcia jest Amelka - napisała pod zdjęciem.

 

Pozostałe zdjęcia opublikowała na InstaStories. Możemy tam zobaczyć Edytę w całej okazałości. Nie zabrakło też Rity, najmłodszej z rodzeństwa. Dumna mama nie kryła zachwytu nad umiejętnościami Amelii. Dodała też, że wkrótce zaprezentuje więcej zdjęć jej autorstwa. Czekamy z niecierpliwością!

Edyta Pazura pokazała zdjęcie córkiEdyta Pazura pokazała zdjęcie córki instagram @edyta_pazura