Edyta Pazura miała świętować z mężem rocznicę ślubu za granicą. Podjęła ważną decyzję na przyszłość

Edyta Pazura miała świętować jedenastą rocznicę ślubu w ciepłych krajach, jednak plany pokrzyżował jej koronawirus. Rozżalona celebrytka opowiedziała o tym kilka słów na Instagramie.

Edyta i Cezary Pazurowie od lat cieszą się szczęśliwym związkiem i uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się trójki dzieci i wiedzie szczęśliwe życie. Małżonkowie mieli świętować jedenastą rocznicę ślubu, jednak koronawirus pokrzyżował im plany. 

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Edyta Pazura musiała przełożyć wakacyjne plany

Edyta poznała Cezarego w pociągu, a historia ich miłości to idealny materiał na scenariusz filmowy. Aktor w wielu wywiadach powtarzał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i połączyło ich przeznaczenie. Po dwóch latach związku postanowili go sformalizować. Stanęli na ślubnym kobiercu 1 maja 2009 roku, a więc niedługo będą obchodzić jedenastą rocznicę ślubu. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Edyta podzieliła się smutną refleksją na InstaStories. Wraz z mężem miała zaplanowany urlop z okazji rocznicy, który miał być spóźnionym miesiącem miodowym. Niestety planów nie udało się zrealizować. Wszystko przez pandemię, która sparaliżowała świat.

Właśnie teraz wraz z moim mężem, przyjaciółką Moniką i jej narzeczonym powinniśmy się znajdować w samolocie lecącym na Phuket, aby świętować moją i Czara jedenastą rocznicę ślubu. Od dziś już nic więcej nie planuję, gdyż rozczarowanie to jedno z gorszych uczuć w życiu - napisała Edyta.

Edyta PazuraEdyta Pazura screen z instagram.com/edyta_pazura

Edyta opublikowała też na swoim Instagramie obszerny post, w którym po raz kolejny opowiedziała o wakacyjnych planach, które niestety musiała przełożyć.

My właśnie powinniśmy być na pięknej egzotycznej plaży i świętować nasz zaległy miesiąc miodowy. Wczoraj w domu na moim biurku znalazłam listę tułów książek, które zaplanowałam wgrać przed wyjazdem w elektroniczny czytnik, a tuż obok kartkę z sentencją: „Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość”. Kto pamięta czyje to są słowa? Chyba Woody Allen? W każdym razie nic nie zmieni faktu, że będziemy świętować 13 lat razem przy grillu, powracając wspomnieniami do chwil jak te ze zdjęcia. Sentencję przywiesiłam na moją korkową tablicę nad biurkiem, żebym następnym razem wykupiła sobie ubezpieczenie od rezygnacji z podróż - czytamy w poście.

Życie zweryfikowało wakacyjne plany Edyty i z pewnością trudno jest jej się z tym pogodzić. Ze względów bezpieczeństwa granice zostały zamknięte i zawieszono wszystkie loty do odwołania. Nadal nie wiadomo, kiedy ruch samolotowy zacznie ponownie funkcjonować, a loty pasażerskie zostaną odblokowane. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy.

Więcej o: