Edyta Pazura zrobiła makijaż Cezaremu. Efekt końcowy zaskoczył aktora. "Miłość Ci wszystko wypaczy"

Edyta Pazura i Cezary Pazura znów pokazali, że mają do siebie ogromny dystans. Najnowszym filmikiem rozbawili i rozczulili fanów.

Cezary Pazura i jego żona, Edyta Pazura, oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Para udziela się na Instagramie szczególnie chętnie w czasach domowej izolacji. Żona aktora pokazała między innymi, jak wygląda ich dom z zewnątrz oraz pochwaliła się swoim gabinetem. Tym razem rozbawiła internautów do łez.

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Cezary Pazura w makijażu

To małżeństwo już kilkukrotnie udowadniało, że ma ogromne poczucie humoru i nie mniejszy dystans do siebie. Ostatnio Edyta postanowiła sprawdzić, jak jej ukochany mąż będzie wyglądał w make upie. Zrobiła mu więc pełny makijaż. Cezary Pazura pochwalił się efektami metamorfozy na profilu na Instagramie.

Rzekomo jestem zbyt czerwony! I to przebija przez makijaż. Ale miłość Ci wszystko wypaczy - dopisał.

Makijaż jest co prawda dość delikatny, ale w wyglądzie aktora i tak widać sporą różnicę. Internauci rozbawiła przemiana Pazury, o czym dali znać w komentarzach pod filmikiem.

Hahaha, jakie rozweselające to nagranie nie mogę przestać oglądać.
Kochacie się, to widać.
To niesamowite jaki macie Państwo dystans do siebie. Super. Ogromnie szanuje! - czytamy.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Cezary i Edyta wydają się być rzeczywiście bardzo zgranym i kochającym małżeństwem. świętowała 11. rocznicę ślubu. W planach była podróż do Tajlandii, jednak ze względu na zamknięci granic kraju, zakochani musieli zostać w Polsce. Mamy nadzieję, że mimo wszystko uda im się godnie uczcić ten dzień.

Więcej o: