Edyta Pazura pokazała najmłodszą córeczkę. Rita wygląda jak "mała laleczka". Fani: Ale boska dzidzia!

Edyta i Cezary Pazurowie do tej pory nie pokazywali najmłodszej córeczki. Teraz zrobili wyjątek i pochwalili się wyjątkowym zdjęciem Rity. Wreszcie zobaczyliśmy jej twarz.

Edyta i Cezary Pazurowie ostatnio często robią niespodzianki swoim fanom i publikują na Instagramie wizerunki swoich dzieci. Obecnie para przebywa na urlopie w ciepłych krajach i chwali się pięknymi zdjęciami. Żona aktora nie mogła się powstrzymać, by nie pokazać internautom swojej najmłodszej córeczki. Po raz pierwszy w pełni zobaczyliśmy twarz Rity.

Zobaczcie też, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę:

Zobacz wideo

Edyta Pazura pokazała twarz najmłodszej córki

Edyta poślubiła Cezarego dokładnie 10 lat temu. Obecnie para uchodzi za jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Na przestrzeni tych lat Pazurowie doczekali się trójki dzieci. W 2009 roku na świat przyszła Amelia, następnie w 2012 roku Antoś. Najmłodsze dziecko, Rita, urodziło się rok temu. Mimo że Edyta często publikowała zdjęcia dziewczynki, nigdy nie zdecydowała się pokazać jej twarzy. Dlatego jej ostatnia publikacja zaskoczyła fanów.

Na fotografii widzimy uroczą dziewczynkę w długich i gęstych blond włoskach. Na razie trudno powiedzieć, w kogo Rita się wdała. Jedno jest pewne, jest oczkiem w głowie dumnych rodziców. Co zresztą widać w opisie pod zdjęciem.

Nasza malutka laleczka - napisała Edyta.
 

Nic dziwnego, że internauci rozpływali się nad urodą maleństwa.

Ale boska dzidzia!
Kurcze, co jedno, to ładniejsze.  Piękne, szczęśliwe dziecko. Kochane, szanowane i często przytulane. To widać - pisali zachwyceni fani.

Trzeba przyznać, że Pazurowie mają śliczne dzieci i, co widać na zdjęciach, tworzą kochającą się rodzinę. Brawo!

AD