Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu. Zrobił je Tyszka. Fani zgodni: Małgosia jak wino. Pamiętacie ją w blond lokach?

Małgorzata Kożuchowska dodała na Instagramie zdjęcie sprzed lat. Internauci są pod wrażeniem tego, że praktycznie się nie zmienia. Niektórzy idą nawet o krok dalej i uważają, że z wiekiem wygląda jeszcze lepiej.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska ma talent!

Małgorzata Kożuchowska właśnie dołączyła do grona gwiazd, które podzieliły się ze swoimi fanami starymi zdjęciami. Zrobili to już m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Paweł Małaszyński. Aktorka pokazała ujęcie z jednej z sesji zdjęciowych, które zrobił jej przyjaciel, Marcin Tyszka.

Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu

Kożuchowska na zdjęciu pozuje w kusej sukience na delikatnych ramiączkach. Ma dość mocny makijaż z podkreślonymi oczami. To, co zwraca uwagę, to dłuższe włosy, jakie nosiła przez lata. Na ostre cięcie zdecydowała się w 2006 roku, jednak jej fani doskonale pamiętają, jak wyglądała przed metamorfozą.

Ciekawe, czy autor tej sesji pamięta, który to był rok... @tyszka_marcin #challenge #thisisthequestion @viva_magazyn #actress #friends #memories - napisała.
 

Internauci są zachwyceni postem Kożuchowskiej. Zostawiają wiele miłych słów pod adresem gwiazdy "Rodzinki.pl". Ich zdaniem czas się zatrzymał dla aktorki. Odnoszą się także do pytania, jakie zadała Marcinowi Tyszce:

Przecież sesja odbyła się wczoraj.
Pani Małgosiu, pani to cały czas klasa.
Małgosia jest jak wino. Im starsza tym lepsza - piszą.

Komentarz zostawił także fotograf:

Belle de Jour! Ale wieczorem też ładnie - napisał.
Złote czasy! Pora dnia bez znaczenia - odpisała Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka przyjaźnią się od ponad 20 lat. Uwielbiają razem spędzać czas i razem imprezować. Fotograf wyznał nawet, że aktorka potrafi się nieźle zabawić! Często towarzyszy im także projektant Dawid Woliński. W przeszłości często razem podróżowali i spędzali urlopy.

AW