Woliński wrzucił zaskakujące, wakacyjne zdjęcia z Kożuchowską sprzed kilku lat. Do tej pory nigdzie nie były publikowane!

To jedna z najtrwalszych przyjaźni w polskim show-biznesie. Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński nie kryją, że łączy ich silna więź. Teraz projektant wrzucił niepublikowane dotąd zdjęcia z wakacji z 2005 roku.

Małgorzata Kożuchowska zanim poznała swojego męża, Bartłomieja Wróblewskiego, uwielbiała wyjeżdżać na wakacje w towarzystwie Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Zawsze miło wspomina wspólne wypady. Teraz projektant pochwalił się ich wspólnymi zdjęciami, które do tej pory nie były nigdzie publikowane. 

Wtedy bardzo potrzebowałam takiej pozytywnej energii. Dawid z Marcinem mi towarzyszyli, dodawali skrzydeł. Pamiętam to jako cudowny, kompletnie zwariowany, niezwykle pozytywny czas - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla magazynu 'Gala'.

Patrząc na te zdjęcia największą uwagę przykuwa fryzura Dawida Wolińskiego. Fani porównali go do... Beckhama oraz Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że oboje zmienili się na korzyść i wiek im służy. 

Przyjaźń aktorki i projektanta zaczęła się prawie 14 lat temu. Poznał ich Marcin Tyszka i od tamtej pory stanowili zgraną paczkę. I choć Kożuchowska założyła rodzinę i nie ma już tyle czasu, co kiedyś, ich przyjaźń nie słabnie. Do tej pory uwielbiają razem pojawiać się na różnych imprezach. 

A Waszym zdaniem zmienili się na korzyść?

AW

Więcej o: