Woliński wrzucił zaskakujące, wakacyjne zdjęcia z Kożuchowską sprzed kilku lat. Do tej pory nigdzie nie były publikowane!

To jedna z najtrwalszych przyjaźni w polskim show-biznesie. Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński nie kryją, że łączy ich silna więź. Teraz projektant wrzucił niepublikowane dotąd zdjęcia z wakacji z 2005 roku.

Małgorzata Kożuchowska zanim poznała swojego męża, Bartłomieja Wróblewskiego, uwielbiała wyjeżdżać na wakacje w towarzystwie Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Zawsze miło wspomina wspólne wypady. Teraz projektant pochwalił się ich wspólnymi zdjęciami, które do tej pory nie były nigdzie publikowane. 

Wtedy bardzo potrzebowałam takiej pozytywnej energii. Dawid z Marcinem mi towarzyszyli, dodawali skrzydeł. Pamiętam to jako cudowny, kompletnie zwariowany, niezwykle pozytywny czas - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla magazynu 'Gala'.

Patrząc na te zdjęcia największą uwagę przykuwa fryzura Dawida Wolińskiego. Fani porównali go do... Beckhama oraz Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że oboje zmienili się na korzyść i wiek im służy. 

Przyjaźń aktorki i projektanta zaczęła się prawie 14 lat temu. Poznał ich Marcin Tyszka i od tamtej pory stanowili zgraną paczkę. I choć Kożuchowska założyła rodzinę i nie ma już tyle czasu, co kiedyś, ich przyjaźń nie słabnie. Do tej pory uwielbiają razem pojawiać się na różnych imprezach. 

A Waszym zdaniem zmienili się na korzyść?

AW

Więcej o:
Komentarze (6)
Woliński i Kożuchowska na wakacjach. Do tej pory te zdjęcia nigdzie nie były publikowane
Zaloguj się
 • kitciwoko

  Oceniono 5 razy 5

  Skąd się te kreatury biorą. Są niczym trolle albo inne złośliwe stworzenia, od których mleko kwaśnieje, a kury się nie niosą. Szkodę tylko robią. Takie dwa "Dusiołki" Leśmianowe.

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 7 razy 5

  Twoi przyjaciele świadczą o tobie...Pani Kożuchowska.

 • Gość: kk

  Oceniono 9 razy 5

  A ten co, stara się o dotację z pisu, czy zabiega o pokaz u Rydzyka....?

 • Gość: Fdds

  Oceniono 5 razy 3

  Matka boska Kożuchowska.

 • Gość: misiek

  Oceniono 2 razy 2

  W starym piecu niejeden diabel palil...

 • Gość: Sprawiedliwy

  Oceniono 11 razy 1

  Po co pisać o tej paskudnej szczurzej mordzie kożucha ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX