Dominika Gwit na wspólnym zdjęciu z mężem. Rzadko pozują razem. Fani zachwyceni: Pięknie wyglądacie

Dominika Gwit dodała na Instagrama zdjęcie z mężem, Wojciechem Dunaszewskim. Tym samym zrobiła miłą niespodziankę swoim fanom, gdyż na jej profilu ich wspólne ujęcia pojawiają się bardzo rzadko.
Zobacz wideo Dominika Gwit o macierzyństwie

Dominika Gwit mocno wzięła sobie do serca obecne zalecenia dotyczące stosowania środków bezpieczeństwa, które są spowodowane obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Od ponad tygodnia siedzi więc w domu, a wychodzi jedynie wtedy, kiedy musi. Ostatnio jednak wybrała się z mężem na spacer w odosobnione miejsce.

Dominika Gwit z mężem

Choć aktorka chętnie mówi o swoim małżeństwie, to rzadko dodaje zdjęcia z partnerem na Instagramie. Jednak teraz zdecydowała się na to, żeby poinformować fanów, że wychodzą z domu - oczywiście dostosowując się do zasad ustalonych przez rząd:

Idziemy na spacer, na odludzie. Potrzeba nam trochę powietrza. Jak się trzymacie? Mam nadzieję, że zdrowo! Miłej niedzieli! Pozdrawiamy - Dunaszewscy #niedziela #spacerbezludzi #aletrzebatrochepowietrza - napisała.

Fani Dominiki zostawili wiele miłych słów, skierowanych do małżonków:

Trzymajcie się ciepło i bądźcie zdrowi.
Pięknie wyglądacie. Miłego spacerku.
Ładna z was para - pisali.

Niektórzy dzielą się także swoimi historiami i odczuciami. Niektórzy żalą się, że muszą chodzić do pracy, inni zwrócili uwagę na zmianę podejścia do zaleceń pozostania w domu:

Jak tak wszyscy zaczniemy wychodzić na odludzie, to nagle przestanie ono nim być. Hasło ''zostań w domu'' przestało być już modne, teraz zamienia się je na ''wychodzimy na odludzie'' - zwrócił uwagę jeden z internautów.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub w 2018 roku. Choć był utrzymany w tajemnicy, to zaproszeni goście dodawali zdjęcia z uroczystości na swoje profile. Zaręczyli się rok wcześniej. Poznali w teatrze. Dunaszewski przyszedł na jedną ze sztuk, w której grała. Zafascynowała go jej gra aktorska i poczuł, że chce ją poznać bliżej. Oboje szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni.

AW

Więcej o:
Komentarze (40)
Dominika Gwit na wspólnym zdjęciu z mężem. Rzadko pozują razem. Fani: Pięknie wyglądacie
Zaloguj się
 • korart

  Oceniono 10 razy 10

  ...idealna partnerka...w zimie ogrzeje, w lecie rzuci cień...

 • skromne-zero

  Oceniono 7 razy 7

  Jacy fani? Może chociaż z jedno nazwisko?

 • 1852m

  Oceniono 4 razy 4

  Napiszcie jak schudnie 50 kilogramów albo dobije do pół tony :)

 • louis_von_cypher

  Oceniono 4 razy 4

  fani to redakcyjne doopolizy.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 4

  A Ci fani to kto i pod jakim kątem?

 • norbertrabarbar

  Oceniono 3 razy 3

  Czy grubi ludzie robią takie duże kupy jak na przykład krowa albo koń? W końcu muszą dużo więcej jeść...

 • lob2

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo dobrze,że nie pozuje.Pozować może jak się ma 3o kg.mniej.Nie ma co oglądać.Taką grubaskę mam w domu.Nic specjalnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX