"Fakt" twierdzi, że dotarł do nowych informacji w sprawie Ilony Felicjańskiej. To mąż doniósł na nią na policję! "Powiedział, że go pobiła"

Ilona Felicjańska i jej mąż, Paul Montana, przed świętami Bożego Narodzenia zostali aresztowani na Florydzie. "Fakt" miał dotrzeć do nowych informacji, z których wynika, że to biznesmen wezwał policję.

Tym tematem żyły media na koniec grudnia. Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani na Florydzie, gdzie przebywali na urlopie. Choć początkowo mieli wyjść na wolność dopiero 9 stycznia, to ich przyjaciołom udało się ich wyciągnąć przed świętami. Ponoć poświęcili na to całą noc, a ich starania przyniosły zamierzony efekt.

Ilona Felicjańska bije męża?

Początkowo nie było wiadomo, co się dokładnie wydarzyło. Zarzucano im naruszenie nietykalności cielesnej poprzez "dotknięcie lub uderzenie". Później jednak poznawaliśmy coraz więcej szczegółów. W hotelu doszło do awantury, podczas której była modelka ugryzła męża w łydkę. "Fakt" podaje, że dotarł do raportu, który sporządzono 18 grudnia. Dowiadujemy się z niego, że na policję zadzwonił Paul Montana. Tak sprawę zrelacjonował funkcjonariusz, który interweniował:

Ja, funkcjonariusz Waite, zostałem wysłany do hotelu Southernmost Inn na ulicy Duval 525 w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Po przyjeździe spotkałem się z Paulem Montaną, który powiedział mi, że pobiła go żona - brzmi treść dokumentu.

Funkcjonariusz miał także zeznać, że modelka była pod wpływem alkoholu. Przypomnijmy, że od lat walczy z nałogiem i głośno przyznała się, że jest alkoholiczką. Zrezygnowała z alkoholu po drugiej rocznicy związku z Paulem.

Doszliśmy do wniosku, że alkohol jest bardziej destruktywny w naszej relacji, aniżeli pomagający i razem przestaliśmy pić - mówiła wtedy w wywiadzie dla Faktu.

Dodała też, że ich miłość na to zasługuje, a oni chcą być trzeźwi, bo mają do zrealizowania wiele planów. Jak widać, na urlopie w Miami złamali swoje postanowienie. Jak potoczą się ich losy? Proces małżonków ruszy 9 stycznia. Według Felicjańskiej ich relacje nie uległy pogorszeniu, a na Instagramie wyglądają na dopiero co w sobie zakochanych. Myślicie, że to jedynie gra, żeby proces przebiegł dla nich pomyślnie?

AW

Więcej o:
Komentarze (108)
Ilona Felicjańska miała pogryźć męża pod wpływem alkoholu. To on wezwał policję
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 64 razy 56

  Są alkoholicy, którzy chcą trzezwiec i są zdeterminowani jak np. Borys Szyc. Są też tacy, którzy upadają. Alkoholizm to choroba śmiertelna trzeba o tym pamiętać. Także o tym, ze alkoholizm karmi się kłamstwami i nawrotami

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 39

  przestańcie promować wciąż tę wariatkę zapijaczona nie macie na prawde już o kim pisać ?!

 • Gość: AA

  Oceniono 54 razy 38

  Promujemy alkoholików? Słabe to jest. Książki, rady i porady, a jak nikt nie widzi, to oboje naje*ani. Masakra!

 • Gość: Lind

  Oceniono 41 razy 33

  Patologia

 • Gość: czysta

  Oceniono 34 razy 28

  Pijackie wybryki do tu dużo gadać. Jak była sama jako tako się trzymała . Jak poznała kompana do kieliszka , popłynęła.

 • hakatumba

  Oceniono 19 razy 19

  Od razu wiedziałem że sami się zaczęli lać. Montana też nie bez kozery siedział w pierdlu.

 • lukasz2711

  Oceniono 17 razy 17

  " "Fakt" prawdopodobnie dotarł do nowych informacji, z których wynika, że to biznesmen wezwał policję." Co to za biznesmen jak na kaucję nie miał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX