"The Voice Senior". Marta Manowska o szczegółach programu. Zdradziła nam też, czy ma już swojego faworyta [TYLKO U NAS]

Nowy program TVP2 "The Voice Senior" startuje już 7 grudnia. Nie jest tajemnicą, że współprowadzącą show będzie Marta Manowska. Zapytaliśmy ją o szczegóły programu.

"The Voice Senior" startuje już 7 grudnia. To kolejna odsłona muzycznego programu, który powstał na fali sukcesu "The Voice of Poland". Niedawno poznaliśmy kolejnego zwycięzcę tego show, a za nami także druga edycja "The Voice Kids". Teraz nadszedł czas, by to seniorzy podbili scenę i serca jurorów.

"The Voice Senior" - szczegóły programu

Zasady programu są oczywiście podobne do tych, które już znacie z "The Voice of Poland". Pierwsze odcinki zaczną się od przesłuchań w ciemno, podczas których jurorzy będą odwracać się w swoich fotelach, a seniorzy będą mogli wybierać swojego trenera. Następnie uczestnicy show będą walczyć o zwycięstwo w wielkim finale.

W jury "The Voice Senior" zobaczymy Andrzeja Piasecznego (który pojawił się już w "The Voice of Poland" w pierwszej, szóstej, siódmej i ósmej edycji), Marka Piekarczyka (którego mogliśmy zobaczyć w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji "The Voice of Poland"), a także Urszula Dudziak i Alicja Majewska.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, który ma w tym temacie spore doświadczenie, bo był już związany z drugą edycją "The Voice of Poland", a także prowadził dwie edycje "The Voice Kids". Współprowadzącą show będzie natomiast Marta Manowska, którą doskonale znacie z programu "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości". Wsparciem dla uczestników będzie z kolei Nina Busk, którą możecie kojarzyć z "Sanatorium miłości".

Marta Manowska wyjawia swojego faworyta

Spytaliśmy Martę Manowską o szczegóły programu. Prowadząca wyjawiła nam, jak będzie wyglądać show, jakie utwory zaśpiewają uczestnicy, a także powiedziała... że pojawią się nawet układy choreograficzne! To jednak nie koniec. Marta Manowska zdradziła również, że ma swojego faworyta w programie.

Koniecznie zobaczcie nasz wywiad z prowadzącą:

Zobacz wideo

 Będziecie oglądać "The Voice Senior"?

KM

Więcej o:
Komentarze (9)
"The Voice Senior". Marta Manowska zdradziła nam, że ma już swojego faworyta
Zaloguj się
 • Gość: gość

  0

  Rozczarowałam się ;znów Manowska i ta Nina - ratunku!! Wykonawcy bardzo mierni, ten Anglik ratuje sytuację, może jeszcze dwóch starszych panów, reszta to beznadzieja. Nudy na pudy.Jestem emerytka i spodziewałam się lepszego poziomu.

 • Gość: Persistent

  0

  Program "The Voice of Senior" jest ciekawą propozycją TVP, zwłaszcza dla ludzi 60+.
  Jest on poza tym na niezłym poziomie artystycznym. Pewne wątpliwości budzi sam skład trenerów. Fantastyczny w tej roli jest Andrzej Piaseczny, który dokładnie wie po co zatrudniono go do tego programu. Mniej orientująca się jest Alicja Majewska, która zapomina się, że jest TRENEREM a nie WIDZEM. Natomiast kompletnie nie zorientowana jest Urszula Dudziak, która próbuje reklamować swoją zakurzoną i mniej ciekawą twórczość artystyczną. Natomiast nieporozumieniem jest - moim zdaniem - obecność w tym programie Marka Piekarczyka, który przecież na swój wiek (67 lat) mógłby w nim wziąć udział, ale wątpię czy miałby szanse awansu do dalszych występów z tym swoim zdartym głosem.
  Jest niepojęte aby trener był tak cyniczny, ironiczny i ośmieszający wykonawców....

 • Gość: wykon

  0

  Czy nazwa programu "The Voice Senior" powstała po przeglądzie metryk wykonawców: Piaseczny, Dudziak, Piekarczyk, Majewska?

 • Gość: reno

  0

  i jak zwykle wszędobylski Kamel :(

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  nie ciekawy program....nudny i nie bede ogladac...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX