"The Voice of Poland". Za nami pierwszy odcinek na żywo. Kamil Bednarek chciał wybiec ze studia

Za nami pierwszy odcinek na żywo programu "The Voice of Poland". Kto pożegnał się z szansą na wygraną?

W sobotę wieczorem został wyemitowany pierwszy odcinek na żywo programu "The Voice of Poland". Jak można było się spodziewać - emocji nie brakowało.

"The Voice of Poland". Występy na żywo

To już 10. jubileuszowa edycja programu. Do odcinków na żywo zakwalifikowało się 16. finalistów. Pod wodzą Michała Szpaka o zwycięstwo walczyć będą Magdalena Ollar, Piotr Szewczyk, Daria Reczek i Jakub Dąbrowski. W drużynie Kamila Bednarka wystąpią Julia Olędzka, Damian Kulej, Ada Nasiadka i Kasjan Cieśla. Do odcinków na żywo z teamu Margaret dotarli Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Sonia Hornatkiewicz oraz Tadeusz Seibert. O tytuł Najlepszego Głosu w Polsce oraz ofertę zawarcia kontraktu płytowego z drużyny Tomsona i Barona walczyć będą Patryk Żywczyk, Adrian Burek, Bartosz Deryło i Alicja Szemplińska.

 

"The Voice of Poland". Kto odpadł?

Przypomnijmy, że od czasu zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan nie było wiadomo, kto ją zastąpi. Okazało się, że na backstage'u, razem z Adamem Zdrójkowskim, pojawiła się Marcelina Zawadzka. Na głównej scenie zobaczyliśmy za to Tomasza Kammela i Macieja Musiała.

Na początku wystąpili uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona. Najwięcej głosów widzów zdobyli Bartosz i Alicja. Trenerzy musieli wybrać jedną osobę, która przejdzie dalej. Patryk czy Adrian? Finalnie wybrali Patryka.

Jako druga wystąpiła drużyna Kamila Bednarka. Decyzją widzów Julia i Damian byli bezpieczni. Kamil miał problem z wyborem pomiędzy Adą a Kasjanem. Przez chwilę chciał nawet wybiec ze studia. Ostatecznie wybrał Kasjana i to on pozostał w programie.

Najwięcej głosów widzów z drużyny Michała Szpaka zdobyli Jakub oraz Daria. Trener zdecydował, że o zwycięstwo będzie walczył Piotr, co oznacza, że Magda pożegnała się z programem.

Drużyna Margaret zaprezentowała się jako ostatnia. Do dalszego etapu w pierwszej kolejności przeszli Stanisław i Tadeusz. Margaret zdecydowała, że dalej przechodzi również Sonia.

Między jurorami programu też dochodzi do zaczepek.

Zobacz wideo

Za kogo będziecie trzymać kciuki w przyszłą sobotę?

KB