"The Voice of Poland". Wiadomo, kto poprowadzi odcinki na żywo i zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan. To jedna z większych gwiazd stacji

Już wiadomo, kto poprowadzi odcinki na żywo "The Voice of Poland". Zastępstwo Barbary Kurdej-Szatan było nieco przewidywalne.

Od czasu zwolnienia Barbary Kurdej-Szatan nie było wiadomo, kto zastąpi ją u boku Tomasza Kammela w prowadzeniu "The Voice of Poland". Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Nową prowadzącą została Marcelina Zawadzka, która już dwa lata temu pojawiła się w ekipie show. 

Marcelina Zawadzka poprowadzi "The Voice of Poland"

Marcelina Zawadzka już dwa lata temu współprowadziła "The Voice of Poland". Wówczas jedynie wspierała uczestników za kulisami i rozdawała bilety. Teraz awansowała i wskoczyła na miejsce Barbary Kurdej-Szatan. Już od najbliższej soboty wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi odcinki na żywo. Modelka nie ukrywa swojej ekscytacji. 

Wracam do "The Voice of Poland" z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. (...) Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2- tłumaczy nowa prowadząca

Odcinek z Marceliną w roli prowadzącej już w sobotę o 20:05 na antenie TVP. Będziecie oglądać?

Marcelina Zawadzka lubi pokazać więcej ciała na Instagramie. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała dlaczego:

Zobacz wideo

RG