Katerina Kowalczuk ze "Zniewolonej". Napisała post do Polaków. Wyraziła swoją wdzięczność i zapowiedziała dla nas niespodziankę

"Zniewolona" to prawdziwy hit. Przed telewizorami zasiadają miliony Polaków, by śledzić losy bohaterów. Katerina Kowalczuk, która gra główną rolę, jest im za to wdzięczna i zapowiada niespodziankę.

Kilka dni temu władze TVP ogłosiły ogromny sukces. 29. odcinek "Zniewolonej" obejrzały ponad 3 miliony widzów. Co więcej, ten wynik ciągle rośnie. Nie tylko prezes stacji Jacek Kurski jest pod wrażeniem. Zdobyta w Polsce popularność zaskoczyła także Katerinę Kowalczuk, która wciela się w postać Kateriny. Na Instagramie dodała wyjątkowy post i zwróciła się do naszych rodaków.

"Zniewolona". Katerina Kowalczuk napisała do Polaków

Nie ukrywa, że jest zaskoczona tak pozytywnym odbiorem serialu przez polskich widzów. Jak się okazuje, wysyłają do niej wiele wiadomości. Katerina zdradziła, która z nich najbardziej ją poruszyła:

Polsko, jesteś szalona! Cieszę się z waszej wielkiej energii. Nie mam słów, żeby wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna. I jak się cieszę, że lubicie serial "Zniewolona". Codziennie otrzymuję mnóstwo wiadomości, a najlepsza to: "Zniewolona" łączy ludzi! Po prostu to uwielbiam! - napisała.

Aktorka chce podziękować swoim fanom. Jak wyznała, już wymyśliła dla nas niespodziankę. Niestety, jest bardzo tajemnicza i nie mówi o żadnych szczegółach. Zapowiedziała, że zrobi to niedługo. Fani muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. 

Postanowiłam zrobić wam niespodziankę. Powiem wam wkrótce - poinformowała.
 

Katerina Kowalczuk - kim jest?

Katerina Kowalczuk urodziła się w 1993 roku w Rosji i zaledwie cztery lata temu ukończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. 26-letnia aktorka ma na koncie na razie niewiele ról teatralnych i w filmach krótkometrażowych, ale widać, że to dopiero początek jej kariery. Prócz serialu "Zniewolona", niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "Dwie Siostry" i filmie krótkometrażowym "Roy". Na razie "Zniewolona" jest jej największym sukcesem i pierwszą rolą pierwszoplanową, która przekroczyła granicę na Bugu.

Myślicie, że gwiazda serialu wkrótce odwiedzi nasz kraj?

Anna Popek komentuje wywiad Michała Olszańskiego. "Powściągliwość w naszym zawodzie jest wskazana":

Zobacz wideo

AW