Anna Wendzikowska ma w kuchni wyjątkowego pomocnika. Pokazała, jak Kornelka pomaga jej w gotowaniu. Prawdziwy słodziak

Anna Wendzikowska na InstaStories pokazała, jak córki pomagają jej w kuchni. Kornelia zdecydowała się "udekorować" ciasto przygotowanymi przez siebie... figurkami z modeliny. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Anna Wendzikowska jest mamą dwóch córek: 4-letniej Kornelii oraz prawie 2-letniej Antoniny. Na Instagramie lubi pokazywać, jak się rozwijają i spędzają razem czas. Teraz pochwaliła się, jak dziewczynki pomagają jej w kuchni. Oj, pomysłowości można pozazdrościć!

Niedawno Ania Wendzikowska pokazała, jak śpiewa jej córeczka. Rośnie nam kolejna gwiazda:)

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska z córkami w kuchni

Najpierw dziennikarka poinformowała, że w jej domu panuje radosna atmosfera.

Jedna ciągle tańczy, druga w kółko się śmieje - napisała rozbawiona.

Kornelia poprosiła mamę o zrobienie sukienki, która idealnie nadawałaby się do tańców. W nowej kreacji zabrała się za lepienie figurek z modeliny. Udało jej się wyrzeźbić kaczkę i żółwia. Jednak nie chciała się nimi bawić. Wpadła na pomysł, że położy je na ciasto, które piekło się w piekarniku. Oczywiście nie zrobiła tego sama, pomogła jej w tym mama. Dziewczynka była bardzo zadowolona ze swojego pomysłu i z radością zaglądała do piekarnika. Gdy się jej znudziło, poszła pomagać przy innych czynnościach. Co więcej, dołączyła do niej siostra.

Tak wygląda moja rzeczywistość... Jedna koniecznie musi pomóc w robieniu koktajlu, a druga wyznaje zasadę, że nic nie może się obyć bez niej. A wokół totalny chaos - wyznała Wendzikowska.

Jej codzienność na pewno znają inne mamy. Jak wiadomo, wyobraźnia dzieci jest nieograniczona.

AW

Więcej o: