Mówiło się, że Wendzikowska rozstała się z Bazylem. Gwiazda nie komentowała sprawy. Teraz podzieliła się zdjęciem, które rozwiewa wątpliwości. "Rodzinka"

Anna Wendzikowska zaczęła pokazywać na Instagramie swojego partnera Jana Bazyla. Gwiazda długo strzegła swojej prywatności, ale teraz chce pochwalić się wszystkim, że jest zakochana.

Anna Wendzikowska wróciła już ze swoich wojaży. Gwiazda ostatnio była w Miami i na wyspach Bahama, gdzie pływała ze świniami i rekinami. Oprócz tego ciągle odwiedzała nowe miejsca i wypoczywała na plaży. Jej Instagram aż pęka od pięknych zdjęć, a fani długo zastanawiali, widząc coraz to nowsze fotografie, czy jest tam sama. Prezenterka wreszcie postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwaliła się, że na wakacjach towarzyszy jej partner.

Anna Wendzikowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

Gwiazda długo nie pokazywała publicznie Jana Bazyla. Być może działo się tak za sprawą plotek, które krążyły na temat ich związku i rozstania. Pod koniec listopada 2018 roku mediach obiegła informacja, że dziennikarka rozstała się z ojcem swojej drugiej córki. Gwiazda TVN nigdy nie potwierdziła tych doniesień, a na pytania dziennikarzy zawsze odpowiadała wymijająco. Jednak teraz nie ma już znaczenia, czy tamte informacje były prawdziwe, czy nie, bo Wendzikowska zaczęła się chwalić zdjęciami z Janem na swoim Instagramie. Pokazuje, że tworzą wspaniałą rodzinę.

Anna Wendzikowska, Jan BazylAnna Wendzikowska, Jan Bazyl screen instagram/annawendzikowska

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl - historia związku

Anna i Jan zaczęli się spotykać na początku 2017 roku. Dziennikarka początkowo ukrywała tożsamość partnera. Z czasem okazało się, że jest popularnym biznesmenem. Para zamieszkała ze sobą po pięciu miesiącach związku, jakiś czas później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Mają córkę Antoninę. Poniżej urocze wideo z dziewczynką:

Zobacz wideo

JP