Anna Wendzikowska pływa z dzikimi świniami. Pochwaliła się odważnym zdjęciem. Fani biją na alarm. "One są wygłodniałe, mogą zaatakować"

Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem, na którym jest w wodzie z dzikimi świniami. Fani błyskawicznie zwrócili dziennikarce uwagę, że ta zabawa mogła się dla niej źle skończyć.

Anna Wendzikowska ma aktywne wakacje. Niedawno wypoczywała na Malediwach, a teraz przebywa w Miami i na Bahamach. Gwiazda swoje podróże relacjonuje na Instagramie. Na jednym z najnowszych zdjęć pochwaliła się, że wreszcie spełniła jedno ze swoich marzeń. Jednak okazuje się, że z pozoru dobra zabawa mogła mieć dla niej tragiczne konsekwencje.

Anna Wendzikowska pływa ze świniami. To niebezpieczne!

Dziennikarka opublikowała fotografię, która na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo urocza. Otóż stoi w wodzie, a obok niej trzy pływające świnie.

Peppa Pig z rodziną. Chciałam to zrobić, chciałam to zobaczyć. Świnie pływające w krystalicznie czystej, karaibskiej wodzie, to dosyć niecodzienny widok, ale powiem Wam, że te małe dranie atakują bez opamiętania każdego, kogo podejrzewają o to, że może mieć coś do jedzenia. I w sumie miałam niezłego pietra, ale na zdjęciach tego nie widać - napisała Wendzikowska.
 

Fani szybko zaczęli alarmować w komentarzach, że choć świnki wyglądają słodko i niegroźnie, to tak naprawdę zabawa z nimi mogła źle się skończyć.

O rany, uważaj następnym razem, te świnie są niebezpieczne!
Ostatnio widziałam nagranie, jak taka jedna plażowa Peppa, wyszła z wody i wbiła komuś zęby w "4 litery"...
One są niebezpieczne i głodne. Mogły zaatakować! - czytamy.

Jak widać, czasami nie warto ryzykować własnego życia i zdrowia, żeby zrobić ładne zdjęcie na Instagram. Mimo wszystko cieszymy się, że Ani nic się nie stało.

Anna Wendzikowska pochwaliła się, jak śpiewa jej córeczka. Urocze! Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP