"Piękni i Młodzi" dopiero ogłosili, że się rozwodzą. Jednak gwiazdy disco polo nie marnują czasu. Pochwalili się już nowymi partnerami

Członkowie zespołu "Piękni i Młodzi", czyli Magdalena i Dawid Narożni ogłosili, że biorą rozwód. Minął dopiero miesiąc od opublikowania tej informacji, a byli małżonkowie pochwalili się już nowymi partnerami.

Miesiąc temu na fanpage'u "Piękni i Młodzi" pojawiło się oficjalne oświadczenie zespołu. Dawid i Magda poinformowali swoich obserwatorów, że postanowili wziąć rozwód. Podkreślili, że ze względu na ich córkę chcą utrzymać przyjazne kontakty. Uspokoili również swoich fanów i dodali, że zespół wciąż będzie normalnie koncertował. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zapomniane związki show-biznesu. Pamiętacie te pary?

Zobacz wideo

"Piękni i Młodzi" pokazali nowych partnerów

Minął dopiero miesiąc od podania tej informacji, a Dawid i Magda już znaleźli szczęście u boku nowych partnerów. Na ich profilach w mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdjęcia zakochanych. Dawid związał się z Joanną, blondynką o uroczym uśmiechu. Widać, że muzyk stara się i zabiega o nową dziewczynę, bo nie zapomina o takich gestach, jak kwiaty bez okazji. Asia na swoim instagramowym profilu pochwaliła się bukietem czerwonych róż, które dostała od Dawida.

Kwiaty bez okazji. Ciekawe, czy nic nie przeskrobał...

Magda jest nieco bardziej powściągliwa w dzieleniu się informacjami na temat nowego partnera. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym trzyma tajemniczego mężczyznę za rękę. Ciekawscy fani od razu zaczęli dopytywać się o osobę z fotografii.

Ręka męża, czy już nie?
Tak, być może przyszłego - odpowiedziała zagadkowo Magda.

Trzymamy kciuki za oba związki!

KB

Więcej o: